Sākums Par mums

Par mums

Projekts aizsākās jau 2007.gadā, kad tika izveidots portāls, kurš vairāk bija kā blogs šauram lietotāju lokam. Netika uzstādītas nekādas dižās ambīcijas – tas viss bija hobijs, un tā arī tas tika uztverts.
Pamazām pieauga lietotāju loks, un tas deva stimulu projektam pievērsties nopietnāk – iesākumam tika nomainīts portāla nosaukums, kurš ir palicis nemainīgs joprojām “Notepad.lv”. Tad sekoja hostinga pakalpojumu maiņa un tika izstrādāta jauna portāla versija ar dažādiem uzlabojumiem un pilnīgi jaunu vizuālo dizainu.

Tā sākās pakāpeniska portāla attīstība. Rakstu kvalitāte un jaunāko ziņu apjoms dienā neatpalika no citiem tehnoloģiju ziņu avotiem, kam sekoja apmeklētības un lietotāju aktivitātes pieaugums. To pamanīja ne tikai lietotāji, kuri portālu apmeklē ik dienu, bet arī citi mediji un aģentūras. Sākās jauns posms Notepad.lv dzīvē – sadarbības partneri un reklāmas attīstība.

Redzot, ka interese par portālu kļūst aizvien lielāka, radās vēlme to padarīt vēl interesantāku un saistošāku. Jau tagad tiek piedāvāti dažādi tehnoloģiju testi un apskati, lai gan, kādu laiku atpakaļ, par to varējām tikai sapņot. Bet, izjūtot konkurenci šajā sfērā, tika nolemts, ka portāla attīstības nākotne ir radikāli jāmaina, un projektam ir jāpiešķir juridisks statuss. Līdz ar to portāla attīstība ne brīdi nestāv uz vietas un vadība ir gatava aizvien jauniem izaicinājumiem. Šobrīd portāls atkal ir ieguvis jaunu vizuālo veidolu, kurš nepārtraukti tiek uzlabots. Veiksmīgi tiek turpināta sadarbība ar jau esošajiem partneriem, kā arī tiek piesaistīti jauni.

Notepad.lv vienmēr ir gatavs inovācijām un jaunām sadarbības iespējām. Portāla komanda nepārtraukti strādā pie interesantām un radošām idejām, jo, lai neizietu no aprites un noturētu lietotāju interesi, nepārtraukti ir jāseko līdzi mūsdienu tendencēm un jāieklausās lietotāju vēlmēs. Ceram, ka mūsu portāls ir tā vieta kurā gribas atgriezties vēl un vēl. Ja ir kādi priekšlikumi sadarbībai vai portāla attīstībai, droši mums rakstiet.