Tehnika

Par oriģinālo, neatvērtā 2007. gada iPhone 1 izsolē piedāvā 50 000 ASV dolāru

Jaunākais iPhone ir iPhone 14, kas tika laists klajā pagājušā gada septembrī, taču šo viedtālruņu pirmsākumi meklējami jau viss 2007. gadā. Protams, mūsdienās iPhone 1 vērtība vairs nav 499 ASV dolāri.

Oriģināls, neatvērtā veidā iegādāts iPhone 1 ir izsolīts, un paredzams, ka par to varēs iegūt līdz pat 50 000 ASV dolāru. Tā nav slikta investīciju atdeve pēc 16 gadiem.

Saskaņā ar izsoles sludinājumu šis ir “viens no svarīgākajiem un visizplatītākajiem izgudrojumiem mūsu mūžā”, ierīce, kas “uz visiem laikiem mainīja viedtālruņu nozari” un kas tagad “tiek plaši uzskatīta par augstas klases kolekcionāru “blue-chip aktīvu”.

Gadsimta ierīce

Izsoles rīkotāji atsaucas uz divām iepriekšējām līdzīgu priekšmetu izsolēm, kurās cena ir bijusi tuvu 40 000 ASV dolāru atzīmei, un šķiet, ka gadu gaitā cena, visticamāk, pieaugs. Šobrīd augstākā solītā summa par šo priekšmetu ir vairāk nekā 18 505 ASV dolāru, un izsole turpināsies līdz ceturtdienai.

Tas neapšaubāmi ir viena no gadsimta svarīgākajām ierīcēm – iespējams, gadsimta ierīce -, taču šodienas vidusmēra lietotājam tas vairs nav piemērots kā tālrunis: ekrāns no stūra līdz stūrim ir niecīgs – 3,5 collas (ar 480 x 320 pikseļu izšķirtspēju), un maksimālais atmiņas apjoms ir 16 GB. Aizmugurē ir viena 2 MP kamera.

2007. gada Apple iPhone atklāšanas pasākums

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti