Jaunumi

Pavisam drīz Vivo būs pieejami Eiropā

Vivo, viens no lielākajiem viedtālruņu ražotājiem pasaulē, paplašina savas darbības Eiropā. Uzņēmums turpmāk pārdos savus viedtālruņus un to aksesuārus 6 Eiropas valstīs: Lielbritānijā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Polijā un Spānijā.

Uzņēmums Vivo ir īpaši izcēlies ar jauno viedtālruni X51 5G, kas būtībā ir atveidots un uzlabots Vivo X50. Jaunais viedtālrunis izceļas ar visai augstas kvalitātes attēla stabilizēšanas funkciju.

Jaunajam Vivo X51 ir ultraplatas kameras ar 2 reižu un 5 reižu palielinājumu, Snapdragon 765 procesors, 90 hZ 6,56 collu 1080 p OLED ekrāns, 256 GB atmiņa, 4,315 mAh akumulators un 33 W ātrā uzlāde. 29. oktobrī tiks uzsākta tā pārdošana Lielbritānijā par 749 mārciņām jeb aptuveni 829 Eur.

Uzņēmums pārdos arī Y70, Y20s un Y11s viedtālruņus, kas ir budžeta klases un fokusējas uz ilgu akumulatora darbības lauku kā arī bezvadu austiņām.

Vivo bieži tiek klasificēts kā viens no pieciem vadošajiem viedtālruņu izplatītājiem visā pasaulē ar lielu tirgus daļu Ķīnā, Indijā un Dienvidaustrumāzijā. Tomēr visjaunākie IDC dati liecina, ka to ir pārņemis uzņēmums Oppo, kam ir tas pats īpašnieks: BBK Elektronics, kuram pieder arī OnePlus un Realme.

Vivo ir pazīstams ar eksperimentālām aparatūras funkcijām. Kā piemēru var minēt visiem zināmos pirkstu sensorus uz viedtālruņu ekrāniem, kā arī priekšējās kameras, kuras patiesībā ieviesa Vivo.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti