Dzīvesstils

PayPal varētu piedāvāt akciju tirdzniecību

Visā pasaulē pazīstamā maksājumu platforma PayPal, iespējams, apsver iespēju paplašināt savu darbību mazumtirdzniecības investīciju jomā, liecina analītikas dati.

Saskaņā ar CNBC sniegto informāciju uzņēmums apsver iespēju atļaut saviem lietotājiem tirgot akcijas un šajā nolūkā ir nolīdzis brokeru nozares speciālistu Riču Hagenu. Pēc Ally Invest vadītāja amata atstāšanas Ričs Hagens pievienojās Invest at PayPal, kas ir jauna nodaļa, par kuru šobrīd ir ļoti maz detaļu, lai gan viņa LinkedIn kontā teikts, ka uzdevums ir “izpētīt iespējas” patērētāju investīciju biznesā.

Tas saskan ar to, ko teica PayPal izpilddirektors Dens Šulmans uzņēmuma investoru dienas laikā 2021. gada februārī, apspriežot viņa ilgtermiņa redzējumu, kas ietvēra iespēju uzņēmuma piedāvājumos iekļaut “investīciju iespējas”.

Kriptovalūtas, akcijas un to tirdzniecība pēdējo gadu laikā ir ieguvusi ievērojamu popularitāti. Ar tām šobrīd tirgojas ne tikai investīciju nozares speciālisti, bet arī interesenti no dažādām citām nozarēm.

Šobrīd vēl nav skaidrs, ko un kad PayPal varētu piedāvāt saviem klientiem. Taču šādu jaunu iespēju ieviešana nebūtu pārsteigums, jo šai jomai pēdējo gadu laikā pievēršas arī vairums bankas un nebankas no visas pasaules.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti