Jaunumi

Paziņots par Redmi AirDots 2 bezvadu austiņām

Xiaomi apakšzīmols Redmi Ķīnā ir atklājis jaunu bezvadu austiņu pāri. Saukts par Redmi AirDots 2, kas ir Redmi AirDots pēctecis, kas tika palaists pagājušā gada martā.

No pirmā acu uzmetiena AirDots 2 izskatās gandrīz identisks Redmi AirDots S, kas tika palaists dažus mēnešus atpakaļ. Šīs austiņas ir vieglas, un katra austiņa ir tikai 4,1 g smaga. Lietotāji varēs izvēlēties trīs spraudņu izmērus – mazu, vidēju un lielu.

Viens no lielākajiem AirDots 2 jauninājumiem ir Bluetooth 5.0 atbalsts. Tas ļaus ātrāk un stabilāk izveidot savienojumu lietošanas laikā. Uzņēmums apgalvo, ka austiņas piedāvās četras stundas ilgu nepārtrauktu atskaņošanu. Izmantojot lādēšanas ierīci, akumulatora darbības laiks tiek palielināts līdz 12 stundām.

AirDots 2 ir 7,2 mm audio draiveri. Redmi apgalvo, ka šie draiveri piedāvā “jaudīgu zemas frekvences izvadi, kā arī maigu un smalku augstas frekvences un vidējas frekvences skaņu”. Tiek atbalstīts arī tas, ko uzņēmums sauc par “vides trokšņu samazināšanas” tehnoloģiju, lai samazinātu fona troksni, kad lietotājam zvana.

Lietotāji Ķīnā varēs divreiz pieskarties austiņām, lai iedarbinātu XiaoAI balss palīgu. Šis viedais palīgs atbalsta dažādas funkcijas, piemēram, Find My Phone, ziņojumapmaiņa WeChat, navigācija un citas.

Saskaņā ar GizmoChina ziņojumu, tiklīdz kopfinansēšanas kampaņa būs pabeigta, AirDots 2 būs pieejams par 99 ¥ (aptuveni 14 USD (~ 12 EUR)). Nav neviena vārda par to, kad Redmi AirDots 2 būs pieejams valstīs ārpus Ķīnas.

Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti