Preses relīzes

Philips monitori IFA 2018 izstādē

Berlīne, 2018. gada 30. augusts – 22. zālē apmeklētāji var atklāt aizraujošo jauno Philips monitoru klāstu, ieskaitot SuperWide ekrānus un skārientehnoloģiju risinājumus, kas ļauj palielināt produktivitāti, USB-C dokošanu labākai savienojamībai, ieliektus un plānus ekrānus lielākam iegremdēšanās efektam, konsolspēļu spēlēšanai paredzētus modeļus un vēl daudz vairāk.

Monitori gan produktivitātei, gan izklaidei

2018-2019 Philips monitoru klāstā katrs var atrast ko sev piemērotu. Gan profesionāļiem, gan mājas lietotājiem noteikti patiks Philips jaunākās inovācijas: vai to mērķis būtu palielināt biroja darba efektivitāti, paaugstināt baudījumu no filmām vai spēlēm, samazināt vadu haosu, uzlabot ergonomisko komfortu vai vienkārši palutināt sevi ar jaudīgu grafiku.

 Noslīpēts dizains: bezmalu, plāns, ieliekts

Bezmalu dizains 4 pusēs ir galvenā īpatnība vairākiem jaunākajiem Philips displejiem, kas padara tos īpaši piemērotus vairākmonitoru konfigurācijām. Patiesi nevainojams izskats – šie monitori ir arī īpaši plāni, sasniedzot pat 6,1 mm plānumu, savukārt ieliektie modeļi piedāvā iegremdējošāku lietotāju pieredzi mājās vai darbā.

Ideāls sabiedrotais: specializēts monitors konsolspēļu geimeriem

Izstrādāta konsolspēļu geimeriem, revolucionārā Momentum līnija piedāvā lielisku attēla kvalitāti, ātru reakcijas laiku un zemu ievades aizkavi, lai nodrošinātu dinamisku spēlēšanu bez raustīšanās un attēla plēšanas traucējumiem, kā arī daudzas citas papildu funkcijas, kas uzlabo komfortu, savienojamību un baudījumu.

 Lai redzētu situāciju pilnībā: SuperWide ekrāns

Jaunā līnija iekļauj arī 32:9 SuperWide displeju. Šī bagātīgā proporcija padara multitāskingu efektīvāku, piedāvājot vairāk informācijas vienā ekrānā, vienlaikus aizvācot traucējumus, ko ekrāna sagāšanas laikā rada centrālais stienis. SuperWide ekrāns arī ietaupa daudz vietas ar vienu viegli uzstādāmu ierīci, aizstājot papildu statīvus un kabeļus, kas parasti ir saistīti ar daudzmonitoru režīmu. Šie īpaši lielie un platie ekrāni ir arī tīrākā ergonomiskā bauda lietotājiem; par to jāpateicas pilnībā regulējamam monitoram un līdzsvarotam skata attālumam, kas samazina kaklu un plecu nogurumu.

Īstais pieskāriens: skārienjutīgi ekrāni

Skārientehnoloģija ir izmantota vairākos šī gada Philips monitoros. B2B skārienmonitori izmanto Projected-Capacitive (P-Cap) skārientehnoloģiju un atbalsta līdz 10 punktiem, un tas nāk papildus mūsdienīgajai IP54 aizsardzībai pret saskari, ūdeni un putekļiem.

Šie ekrāni ir arī ērti un viegli sagāžami, lai lietotāji varētu izvēlēties sev vēlamo leņķi, kas attiecīgi uzlabo ergonomisko komfortu.

Ērta savienojamība: USB-C dokošana

Daudzi no jaunākajiem profesionālajiem Philips monitoriem ir aprīkoti ar USB-C dokošanu un piedāvā pilnu dokošanas funkcionalitāti un optimizētu savienojamību, lai atbilstu jaunajam klēpjdatoru standartam, vienlaicīgi apmierinot šodienas elastīgās darba vides nepieciešamības. Kompaktais, abpusējais, apvēršamais USB-C tipa savienotājs piedāvā vienkāršu viena kabeļa dokošanos, kas ļauj lietotājiem droši un maksimāli ātri pārsūtīt datus, uzlādēt savas ierīces, pieslēgt savu displeju pie tālruņiem un portatīvajiem datoriem, lai vienkārši un ātri pieslēgtu perifērijas ierīces.

 Mazliet informācijas par mūsu lielākajām zvaigznēm šajā šovā:

499P9H displeja izmērs ir 49”, šis monitors ir aprīkots ar SuperWide ieliektu ekrānu, kas padara multitāskingu efektīvāku, aizstājot nepieciešamību pēc vairākiem ekrāniem tādos kontekstos kā finanšu institūcijas, biržas un citos B2B sektoros. Ergonomiski optimizēts paaugstinātai produktivitātei: to var grozīt, sagāzt un pielāgot maksimālam skatīšanās komfortam. Šis modelis ir aprīkots ar dažādām parocīgām funkcijām, piemēram, USB-C dokošanu, Windows Hello pop-up tīmekļa kameru, SmartErgo pamatni un Zero Power slēdzi.

349P9H, 329P9H un 349P7Q ir paredzēti profesionālai lietošanai, šie displeji ir aprīkoti ar USB-C dokošanas iespēju un augstu izšķirtspēju, kas uzlabo efektivitāti un savienojamību. Papildus USB-C tehnoloģijas ātrumam un ērtībām 349P9H piedāvā 34” (21:9) 4 pušu bezmalu plakanu IPS displeju ar 5120×2160 izšķirtspēju, Windows Hello noslēpjamo tīmekļa kameru, USB-C dokošana un citas funkcijas. 329P9H ir aprīkots ar 31.5” (16:9) 4 pušu bezmalu 4K plakano displeju ar 3840×2160 izšķirtspēju, Windows Hello noslēpjamo tīmekļa kameru un USB-C dokošanu, kā arī tā izgatavošanai izmantots 85% otrreizēji pārstrādātas plastmasas. 349P7F ir aprīkots ar bezmalu ieliektu 34” (21:9) displeju, kas ir aprīkots ar USB-C ar PD, kā arī parocīgu 175/175 grozāmo statīvu, kuru var arī sagāzt par -5/+20, sasniedzot optimālu komfortu.

221B9T un 171B9T – paredzēti profesionālai lietošanai, šie monitori piedāvā skārienekrānu tehnoloģiju ar P-Cap pieskārienu un IP 54 aizsardzību pret saskari, ūdeni un putekļiem. Abi modeļi ar izmēriem 21.5” un 17” attiecīgi ir aprīkoti ar TN displeja skārientehnoloģiju līdz 10 punktiem un elastīga statīva konstrukciju, lai varētu noregulēt pareizo leņķi.

276C8, 278E9Q un 328E9F – šiem īpaši plānajiem modeļiem ir bezmalu konstrukcija, kas ļauj paplašināt to pielietojumu, UltraWide krāsu gamma, kas nodrošina dzīvus, reālistiskus attēlus, un USB-C savienojamība. 276C8 piedāvā plakanu, īpaši plānu 6,1 mm ekrānu, savukārt 278E9Q un 328E9F ir aprīkoti ar ieliektu, plānu 9,94 mm ekrānu.

 

436M6VBPAB – pirmo reizi prezentēts aprīlī, Philips Momentum 436M6VBPAB ir pirmais monitors no Philips Momentum līnijas. Tas ir izstrādāts īpaši konsolspēļu spēlētājiem. Šis modelis ir aprīkots ar UltraClear 4K UHD izšķirtspēju, kas ļauj iegūt izcilu precizitāti uz milzīga 43 collu displeja; Quantum Dot tehnoloģija dod labāku krāsu precizitāti; Adaptive Sync atbalsts, 4 ms GtG reakcijas laiks un zema ievades aizkave ļauj spēlēt dinamiskas spēles bez attēla raustīšanās un “plēšanas”; iegremdēšanās efektu uzlabojošs Ambiglow apgaismojums; kā arī uzlabota skaņa ar DTS Sound™. Bet tas vēl nav viss: Momentum 436M6VBPAB ir arī pirmais displejs pasaulē, kas atbilst jaunajam VESA DisplayHDR 1000 standartam, kas norāda uz vēl reālistiskākiem, dzīvākiem attēliem ar izcilu spilgtumu, dziļumu un niansēm.

Tie ir tikai daži no mūsu monitoriem, kas sagaida IFA apmeklētājus. MMD stendā apmeklētāji varēs atklāt un izmēģināt visu displeju klāstu profesionāļiem un mājas lietotājiem ar specifikāciju un izmēru izvēli katrai gaumei un lietotāja profilam. Mūsu stendā apmeklētājiem būs iespēja arī izmēģināt četrus no mūsu pavisam jaunajiem Momentum monitoriem.

 

Atbildēt

Līdzīgi raksti