Jaunumi

Pilnvērtīgs Photoshop gaidāms arī uz mobilajām ierīcēm

Uz Android un iOS jau daudzus gadus pieejami Adobe fotoredaktori kā  Adobe Photoshop Express, Mix un līdzīgi. Kaut ko ar tiem darīt var, bet līdz pilnvērtīgai galddatora Photoshop versijai šīm aplikācijām ir ļoti tālu. Pēc Bloomberg informācijas situācija drīz mainīsies, un arī mobilajām platformām būs pieejams pilnais Photoshop. Jau oktobrī ikgadējā Adobe konferencē tikšot prezentēta minētā lietotne. Šobrīd zināms, ka Adobe strādā pie versijas, kas paredzēta Apple iPad. Tā tad laikam arī būs pirmā; par iPhone un Android domātajiem laidieniem ziņu nav.

Jau agrāk Adobe viceprezidents Scott Belsky ziņoja, ka Adobe strādājot pie starpplatformu Photoshop.  Sinhronizācijai plaši izmantos mākoņserverus. Pateicoties tiem, lietotāji varēs sākt darbu uz PC, bet turpināt uz iPad vai arī otrādi.

 

 

  1. Photoshop uz mobilā? Adobe galīgi nojūgušies un kļūst par tādiem pašiem klauniem, kā Microsoft, kopš tur indusi valda ? Kāda attēlu apstrāde ja nav 27″, sliktākajā gadījumā 24″ monitors, vismaz 16GB RAM, vismaz augstā gala i5?

Atbildēt

Līdzīgi raksti