Videospēles

PlayStation 4 īpašniekiem tiek piedāvāti 3 bezmaksas mēneši Apple TV Plus

Sony paziņo par akciju  sadarbībā ar Apple TV Plus, kuras ietvaros piedāvā PlayStation 4  konsoles īpašniekiem Apple TV Plus abonementa izmēģināšanu trīs mēnešus bezmaksas. Pēc bezmaksas perioda, sistēma automātiski pāries uz plāna ierasto summu – 4,99 Eur mēnesī.

Akcija ir līdzīga tai, par kādu tika paziņots pagājušajā vasarā, kad PlayStation 5 īpašniekiem tika piedāvāts bezmaksas sešus mēnešus izmēģināt Apple TV Plus. Akciju var izmantot, tai piesakoties līdz 2022. gada 22. jūlijam.

Visticamāk, ka šāda iespēja tiek piedāvāta arī PS4 īpašniekiem, jo PS5 vēl joprojām ir visai grūti iegādāties – konsoles tiek izpirktas teju pirmajās stundās, kad tās parādījušās kāda veikala plauktos. Šī iemesla dēļ Sony turpina piedāvāt iegādāties PS4 konsoles.

Šī akcija PS4 īpašniekiem sniedz gandrīz četru mēnešu laiku, lai aktivizētu piedāvāto trīs mēnešu bezmaksas Apple TV Plus abonementu. Tā ir lieliska iespēja, lai noskatītos aktuālās Apple TV Plus straumēšanas platformas filmas un seriālus. Akciju var izmantot tie PS4 īpašnieki, kuri vēl nav izmēģinājuši Apple TV Plus.

Lai aktivizētu šo piedāvājumu, spēļu faniem būs nepieciešami gan Apple ID, gan PlayStation konti. Pēc tam būs nepieciešams lejupielādēt un atvērt Apple TV Plus programmu no PS4 TV un video sadaļas. Pēc tam būs nepieciešams ieiet savā Apple ID kontā vai izveidot jaunu, un automātiski saņemsiet trīs mēnešu bezmaksas  Apple TV Plus abonementu.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti