Izklaide Programmatūra

Populārākās 3 bezmaksas foto apstrādes lietotnes telefonā

Mūsdienās fotoattēlu uzņemšana ar viedtālruņiem ir ļoti populārā. Dažiem pat ikdiena. Bet ne vienmēr uzņemtais attēls sanāk, kā bija domāts. Vai arī vēlamies to vienkārši uzlabot. Ja vēlaties veikt dažādus pielāgojumus, varat izmantot jebkuru no šīm fotoattēlu redaktoru lietotnēm, kuras esam apkopojuši šajā rakstā.

Photoshop Express

Adobe Photoshop Express ir lielisks Android fotoattēlu redaktors, kas ļauj ātri, viegli un efektīvi rediģēt bildes. Ar Adobe Photoshop Express jūs varat apgriezt, iztaisnot un pagriezt fotoattēlus. Photoshop Express ir viena pieskāriena filtri, dažādi efekti, krāsas, auto labošana, rāmji un arī daži uzlaboti rīki, piemēram, attēlu atveidošanas dzinējs, lai apstrādātu lielus failus, piemēram, panorāmas fotoattēlus.

Lietojumprogramma ir bez maksas lejupielādējama un lietojama. Turklāt tas nodrošina pakalpojumu, lai koplietotu fotoattēlus Facebook, Twitter un citās sociālo tīklu vietnēs.

PicsArt Photo Studio

Ar vairāk nekā 100 miljoniem lejupielāžu PicsArt ir viena no iecienītākajām fotogrāfiju rediģēšanas lietotnēm, kas ir pieejama 2019. gadā. Iemesls, kāpēc PicsArt ir tik populārs, ir saistīts ar milzīgo iespēju skaitu, lai pielāgotu jūsu fotoattēlus. Tas ir aprīkots ar iebūvētu kameras funkciju un sociālo tīklu fotoattēlu koplietošanai.

Funkcijas ietver kolāžu, zīmējumus, rāmjus, uzlīmes un daudz ko citu. Lietojumprogramma ir pieejama bez maksas, bet ir iespēja papildus nopirkt funkcijas lietotnē.

PhotoDirector

PhotoDirector ir daudzfunkcionāla foto redaktora lietotne. Tajā ir stilīgs un lietotājam draudzīgs interfeiss, kurā varat ātri pielāgot fotoattēlus un toņus ar vienkāršiem, bet jaudīgiem instrumentiem. Lietojumprogrammā ir kameras lietojumprogramma, kurā varat izmantot tiešraides fotoattēlu efektus. Jūs varat rediģēt attēlus un ātri tos kopīgot soctīklos Facebook, Flickr un citur.

PhotoDirector fotoattēlu redaktora lietotne ir brīvi lejupielādējama ar dažiem pirkumiem lietotnē un satur reklāmas.

Atbildēt

Līdzīgi raksti