Rīgā atvērta maininga viesnīca

Eiropā strauju popularitātes vilni uzņem maininga viesnīcas – datu centri, kur ērti un droši glabāt mainingam nepieciešamo aprīkojumu. Lai kriptovalūtas vākšanas aprīkojums nebūtu jāglabā mājās un pašam jāmeklē un jāaprīko telpas, mazie un vidējie maineri priekšroku dod speciāli izveidotiem kompleksiem.

Aizvien vairāk cilvēku, kuriem vēl nesen nebija nekā kopīga ar kriptovalūtu pasauli, šodien kļūst par aktīviem kriptovalūtas racējiem (maineriem). Maininga viesnīca nodrošina pilnu pakalpojumu kompleksu mainingam – no iepirkšanas līdz pat pieslēgtās tehnikas apkalpošanai. Datu centra infrastruktūra atrodas te pat Rīgā un piedāvā telpas, kurās ir jaudīga ventilācijas sistēma, speciāli aprīkoti jūras konteineri (ap 6 m gari) ar 150 kilovatu elektrojaudu. Katrā konteinerā var izvietot 102 “Antminer S9” tipa ierīces. Efektīvai gaisa apmaiņai visi konteineri atrodas piecu metru attālumā viens no otra. Klienta tehnika tiek ieslēgta konteineros, tā garantējot drošību, un pēc pieprasījuma ierīces pārslēgtas uz nepieciešamajām  kopīgās kriptovalūtas iegūšanas tehnoloģiju platformām (pūliem). Tuvākajā laikā datu centrs piedāvās iespēju automātiski pārslēgt pūlus – attālināti, no klienta atrašanās vietas. Visa kriptovalūta nonāk tieši pie klienta un tikai viņam ir pieeja saviem līdzekļiem.

“Lielākā daļa cilvēku par pareiziem tehnikas turēšanas apstākļiem aizdomājas tikai pēc aprīkojuma iegādes saprotot, ka tehnikas uzstādīšana mājas apstākļos un birojā ir apgrūtināta vai pat neiespējama, jo tā rada lielu troksni un diskomfortu. Izvietojot tehniku datu centrā klientam nav jāsatraucas par infrastruktūras ierīkošanas izmaksām un radīto troksni. Visu diennakti ir pieejams tehniskā atbalsta dienests. Tiek nodrošināts stabils elektrības pieslēgums bez pārrāvumiem pilnas slodzes darbam par izdevīgu cenu – sākot no 7,5 centiem par 1 kwh, pie vidējās cenas 12 centi Latvijā. Kriptovalūtu mainings ir jauns un strauji augošs bizness. To pavada nemitīgi mainīgas cenas un tendences, kas atgriežas. Lai darbotos šajā nozarē, nemitīgi jābūt lietas kursā par jaunākajām izmaiņām un operatīvi jāreaģē. Tas ļauj attīstīties un virzīties uz priekšu.”  skaidro  “Energohost ” pārstāvis.

SIA “Energohost” ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Latvijā izveidojis šādu datu centru.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

7 Responses

      1. 1. Elektrības izmaksas vien pārsniedz ienākumus.
        2. Valūta, kurā darījumu skaits noteiktā laika vienībā ir stipri ierobežots, nevar gūt plašu pielietojumu.
        3. Nav seguma, reālas, kādam derīgas vērtības nav tam apakšā. Iznīcināt enerģiju nevienam nav faktiskas
        vajadzības.
        4. Milzu riski un drošības metodes bērna autiņos, pret pieeju uzlaušanu, bez iespējām apturēt, atcelt. Puff, un nav vairs tev nekā. Vari mainot no jauna. Nav sistēmā neviena, kas tev palīdzēt varētu, nav policijas, nav pat cilvēku.
        5. Algoritma iekšējā drošība. Tiklīdz atklāsies kāda vabole vai ķēķa durvis, visa sistēma sabruks kā kāršu pils. Tavs tagad un nākotnē samainotais vai investētais pēkšņi būs 0 vērts.

        1. 1. Latvijā jā, elektrība mums ļoti dārga. Cita lieta ir ja apiet skaitītāju…
          2. Ar to limitu nav tik traki. Sidechaini, transakcijas kas apiet blockchainu un galarezultāts tiek ievietots blokčainā reizi stundā vai dienā ir risinājums.
          3. Arī zeltam, dimantiem nav nekāda seguma izņemot viņu noderību. Zelts ir izmantojams tehnoloģijās kā nekorodējošs vadītājs, dimantus arī var izmantot rūpniecībā. Bitkoina vērtība ir viņa anonimitātē un nespējā kontrolēt no lielā brāļa puses. Ar tradicionāliem naudas pārskaitījumiem ir bīstami pirkt narkotikas un ieročus, bitkoins šeit ir noderīgs.
          4. Ja tu nespēj nodrošināt savu datoru pret uzlaušanu, tad dators tev nav vajadzīgs vispār. Nevajag glabāt bitkoinus web servisos, tad nekas nebūs atkarīgs no citu spējas vai nespējas nodrošināt bitkoina drošību. Nespēja apturēt un atcelt darījumus ir nevis trūkums, bet milzīga priekšrocība. Tas novērš veselu krāpšanās un sociālo inženieriju buķeti.
          5. Algoritms ir pārbaudīts gadiem. Bagi ir bijuši un sekmīgi novērsti. Dibendurvis nav iespējamas, jo bitkoin ir open source un ja nemaldos arī tiek izmantots deterministisks build process.

          Un bitkoins nav jāizmanto spekulēšanai, bet pirkšanai un pārdošanai. Ja kāds būs zaudētājs, tad tikai spekulanti, kurus pēc PSRS kriminālkodeksa sabrukuma lepni dēvē par investoriem.

    1. Galvenā servera nemaz nav. Tas ir P2P tīkls, decentralizēts.

      Satoshi Nakamoto nav aizticis savus coinus. To var visi redzēt blokčeinā. Pats Satoshi Nakamoto arī nav manīts, visticamāk viņš ir miris, bet viņa coiniem nevienam citam nav pieeja. Iznīcināti vai iešifrēti datu nesēji uz kuriem tie glabajās.

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt