Preses relīzes Reklāmraksts

Programma EIT Digital 2022: pievienojieties mums, lai veicinātu uzņēmējdarbību un izglītību spēcīgai digitālai Eiropai

EIT Digital ir uzsākusi programmas EIT Digital 2022 sagatavošanu. Pieteikumus dalībai programmā pieņems līdz 2021. gada 12. maijam.

EIT Digital 2022 ir paredzēta biznesa prātiem, kuri plāno izveidot vai paplašināt dziļu tehnoloģiju uzņēmumu vai produktu (Inovāciju fabrika) vai īstenot biznesa digitālo tehnoloģiju izglītības programmas (Uzņēmējdarbības akadēmija).

EIT Digital 2022. gada pamatelements būs EIT Digital Stratēgiskās inovācijas programma 2020.–2022. gadam, kas nosaka mūsu stratēģijas piecas galvenās jomas: digitālā tehnoloģija, digitālā rūpniecība, digitālās pilsētas, digitālā labklājība un digitālās finanses. Mūsuprāt, tās ir galvenās jomas, kuras jāatbalsta, veidojot stipru digitālo Eiropu.

Priekšlikumi dalībai programmā iesniedzami no 2021. gada 6. aprīļa līdz 12. maijam, un to atlase tiks pabeigta līdz š. g. jūnija beigām. Plānots, ka programmas realizācija sāksies 2022. gada 1. janvārī.

EIT Digital Inovāciju fabrika atbalsta Eiropas mēroga komandas no izglītības, pētniecības un biznesa organizācijām. Ar mūsu līdzdalību atlasītās aktivitātes tiks iekļautas mūsu Eiropas ekosistēmā un saņems līdzfinansējumu, lai uzsāktu vai uzlabotu savu digitālo dziļo tehnoloģiju uzņēmējdarbību un produktus.

EIT Digital Uzņēmējdarbības akadēmija sniedz atbalstu tādu programmu un kursu īstenošanai, kuru sastāvdaļas ir orientētas uz biznesa attīstību. Mēs ar nepacietību gaidām jūsu priekšlikumus Meistaru skolai, Profesionālajai skolai un Vasaras skolai.

EIT Digital vecākais izpilddirektors Vilems Jonkers (Willem Jonker): “EIT Digital ekosistēma ir ārkārtīgi labi pozicionēta, lai varētu dot savu ieguldījumu Eiropas Digitālajā desmitgadē. Pievienojieties mums, lai izstrādātu Eiropas digitālos risinājumus, kuriem būs globāla ietekme. Piedalieties mūsu biznesa izglītības programmās, kas izkopj Eiropai digitālos talantus un prasmes. Īsi sakot, pievienojieties mums, lai veidotu stipru digitālu Eiropu.”

Šobrīd EIT Digital programmai ir vairāk nekā 300 partneru no biznesa un rūpniecības, pētniecības un akadēmiskās vides, investīciju un publiskā sektora. Līdz šim tā ir atbalstījusi vairāk nekā 370 jaunizveidotus un paplašinātus uzņēmumus, kas ir savākuši vairāk nekā 1 miljardu eiro un pieņēmuši darbā 3000 uzņēmējdarbības studentus.

Iesaistieties Eiropas lielākajā digitālo inovāciju un izglītības sistēmā! Dodiet savu ieguldījumu programmā EIT Digital 2022. Vairāk informācijas eitdigital.eu/eitdigital2022.

Par EIT Digital

Mēs ticam tam, ka būvējam un veidojam konkurētspējīgu digitālu Eiropu, kas ir iekļaujoša, taisnīga un ilgtspējīga un kuras mērķis ir globāla ietekme, izmantojot Eiropas inovācijas, ko veicina uzņēmēju talanti un digitālās tehnoloģijas.

Mēs iemiesojam inovāciju nākotni, mobilizējot Eiropas mēroga daudzu ieinteresēto personu atvērto inovāciju ekosistēmu, ko veido Eiropas lielākās korporācijas, mazie un vidējie uzņēmumi, jaunuzņēmumi, universitātes un pētniecības institūti. Tajos studenti, pētnieki, inženieri, biznesa attīstītāji un investori pievēršas tehnoloģijām, talantiem, prasmēm, biznesa un kapitāla vajadzībām digitālās uzņēmējdarbības jomā.

Mēs veidojam nākamās paaudzes digitālos uzņēmumus, digitālos produktus un pakalpojumus un audzinām digitālās uzņēmējdarbības talantus, palīdzot biznesam un uzņēmējiem atrasties digitālo inovāciju priekšgalā, nodrošinot viņiem tehnoloģiju, talantus un izaugsmes atbalstu.

EIT Digital ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopiena. EIT Digital finansē Eiropas Savienība.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.eitdigital.eu

Līdzīgi raksti