Ierīces Jaunumi

Publicētas 2018. gada iPhone X fotogrāfijas

Parādījušās pirmās 2018. gada iPhone reālās fotogrāfijas, kuras nopludinājis dizaineris Bens Geskins. Avots ir uzticams, jo viņš līdzīgi Evanam Blasam arī agrāk publicējis viedtālruņu foto pirms oficiālajām prezentācijām. Visticamāk attēlos redzamie prototipi ir tikai dizaina maketi bez elektronikas iekšā, bet tie atbilst oriģinālam 1:1. Šādus maketus vienmēr izlaiž savlaicīgi, lai aksesuāru ražotājiem būtu laiks izprojektēt bamperus, maciņus, aizsargstikliņus un saražot tos uz oficiālo prezentāciju, kas plānota septembrī.

Lielākais makets ir flagmaņa iPhone X ar 6.5 collu OLED displeju un dubultu kameru. Mazākais ir budžeta versija  ar 6.1 collu LCD displeju, bet tam maliņas esot plānākas nekā OLED modeļiem. Tāpat atšķiras ar materiāli: dārgajiem modeļiem šasijas ir no nerūsošā tērauda, kamēr budžetniekam – no alumīnija. Attēlos nav vidējā modeļa, kuram tāpat kā līdzšinējam  iPhone X būs 5.8 collu OLED displejs.

  1. MeistarsUnVergs says:

    Tāds pats neizteiksmīgs kā visi iPhone. Pa gabalu nevar atšķirt no citiem. Nemaz nerunājot pa to, ka savu programmatūru ir teju neiespējami uzstādīt, tikai Appeņu storē pieejamās. Googles Gemaroīds tomēr labāks, neskatoties uz visiem saviem trūkumiem, jo ir Root un pa taisno APK instalēšana.

Atbildēt

Līdzīgi raksti