Tehnika

Qualcomm Snapdragon 778G 5G procesors piedāvās premium iespējas vidus klases viedtālruņiem

Qualcomm ir paziņojis par jaunu 700. sērijas procesoru mobilajām ierīcēm: Snapdragon 778G 5G. Tuvāko mēnešu laikā tas sāks parādīties augstākās klases mobilajos tālruņos tādiem ražotājiem, kā Motorola, Xiaomi, Realme, Honor, Oppo un iQOO, līdz ar to piedāvājot arī dažas video tveršanas un mākslīgā intelekta iespējas, kas aizņemtas no Snapdragon 888, kas šobrīd ir visai populāra izvēle starp Android flagmaņiem.

Snapdragon 778G piedāvā trīs attēla signāla procesorus jeb ISP — funkciju, ko Qualcomm testēja 888 procesoriem un kura nonākusi arī 780G procesoros. Šī funkcija ļauj vienlaikus uzņemt video un fotoattēlus no trim dažādām kamerām. 778G ietver arī dažus uzlabojumus mobilajām spēlēm, labāku trokšņa slāpēšanu un kameras darbību video zvanu laikā. Tiek atbalstīti gan mmWave, gan 6GHz 5G, kā arī Wi-Fi 6.

Papildus šiem jaunumiem Qualcomm arī dara pieejamus M.2 dizainus saviem X65 un X62 5G modemiem pašreizējiem OEM klientiem. Tādējādi klēpjdatoru, galddatoru, spēļu un IoT ražotājiem ir vieglāk savos produktos iekļaut 5G savienojumu. Uzņēmums laiž klajā arī jaunu X65 5G modemu, kas, kā apgalvo Qualcomm, ir energoefektīvāks un piedāvā plašāku mmWave frekvenču atbalstu. Šogad tas sāks parādīties komerciālās mobilajās ierīcēs.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti