Ierīces Tehnika

Razer Blade Studio Edition portatīvie datori

Apple MacBook sērijas klēpjdatori parasti ir bijis vēlamais klēpjdators, kad runa ir par uzdevumiem, kad ir jāpārveido fotoattēli, videoklipi vai jāveic citi darbi atrodoties ceļā. Tomēr šķiet, ka Razer vēlas apstrīdēt šo jēdzienu un ir paziņojis par jaunu klēpjdatoru sēriju Razer Blade Studio Edition.

Tie ir klēpjdatori, kuru pamatā ir Razer Blade sērijas klēpjdatori, bet tie ir paredzēti radošiem profesionāļiem. Tas nozīmē, ka datori būs aprīkoti ar augstas klases aparatūru, kas atvieglos darbu veikšanu atrodoties ceļā. Portatīvie datori tiks piedāvāti 15 collu un 17 collu variantos un ir paredzams, ka tie izmantos NVIDIA Quadro RTX un GeForce RTX GPU.

Klēpjdatori būs aprīkoti ar CPUIntel Core i7-9750H un Intel Core i9-9880H. Paredzams, ka 17 collu modelis būs aprīkots ar 4K 120Hz displeju. Tas viss izklausās diezgan jaudīgi, bet diemžēl Razer vēl nav apstiprinājis savu cenu.

Tomēr, ņemot vērā, ka Razer Blade klēpjdatori nav lēti, varam nešaubīties, ka cena būs diezgan augsta. Saskaņā ar Razer Systems vecākā viceprezidenta Brad Wildes teikto, „Razer Blades ir kļuvuši par izvēles klēpjdatoru lietotājiem, kas vēlas bezkompromisa veiktspēju augstākās kvalitātes dizainā. Tagad, izmantojot Nvidia Quadro GPU, Razer Blade Studio Edition pārsniegs profesionālo satura veidotāju prasības.”

Avots: ubergizmo.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti