Jaunumi Tehnika

Razer ir atjauninājis arī Blade 15 Studio Edition klēpjdatorus

Pagājušajā nedēļā ziņojām, ka Razer atsvaidzināja Blade 15 klēpjdatorus ar Intel Comet Lake H sērijas procesoriem un Nvidia RTX Super grafikas kartēm.

Blade 15 klēpjdators bija paredzēts spēlēm, taču tagad Razer ir atsvaidzinājis arī Blade 15 Studio Edition klēpjdatoru ar aprīkojumu, kas vairāk paredzēta radošajiem profesionāļiem.

Procesors ir tāds pats kā kā jaunākajā Razer Blade 15 Advanced datorā, un tas ir Intel Core i7-10875H ar astoņiem kodoliem un ar 2,3 GHz jaudu, kas var palielināties līdz 5,1 GHz. Grafikas karte būs Nvidia Quadro RTX 5000, kam ir 16 GB GDDR6 VRAM.

RAM arī ticis dubultots Studio Edition sērijas datoram, kas ir palielināta no 16 GB līdz 32 GB DDR4. Lielākoties pārējās specifikācijas sakrīt ar Blade 15 Advanced klēpjdatora aprīkojumu, kas ir 1 TB  SSD krātuve, Windows Hello IR Camera, Thunderbolt 3, Wi-Fi 6 un UHS-III SD karšu lasītāju un atbalsts uzlādei ar C tipa USB portu.

Atšķirībā no citiem Blade 15 modeļiem, Studio Edition piedāvā tikai 4K OLED diespēju ar 60Hz atsvaidzes intensitāti, ar 100% DCI-P3 pārklājumu. Lai gan atsvaidzināšanas biežums nav tas augstākais, displejam ir zems 1 ms reakcijas laiks, tāpēc tam vajadzētu būt diezgan labam.

Jaunais Razer Balde 15 Studio Edition ir pieejams sākot no šodienas, un tā cena ir 4 599,99 EUR Eiropā.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti