Reklāmraksts

Redzes korekcija – kontaktlēcas

Kontaktlēcas ir laba alternatīva cilvēkiem, kuri ikdienā nevēlas lietot brilles. Mūsdienu attīstītās tehnoloģijas ļauj viegli kontaktlēcas piemeklēt cilvēkiem ar visdažādākajām redzes korekcijām, dzīves vai darba veidu īpatnībām, patstāvīgai lietošanai, tikai īpašiem gadījumiem vai nodarbēm.

Kontaktlēcu cenas mēdz būt atšķirīgas atkarībā no pašām kontaktlēcām. Kontaktlēcu veidi ir dažādi, tāpēc ir svarīgi saprast, kādas tavām acīm būtu piemērotākas.

Kontaktlēcas sniedz arī izvēles brīvību: vari sportot, strādāt, atpūsties, pat gulēt, neuztraucoties sabojāt vai saskrāpēt brilles, baudot labu redzi un plašus skatus. Arī kontaktlēcu aprūpe ir palikusi daudz vieglāka – ir pieejamas daudz un dažādas kontaktlēcu kopšanas sistēmas (vienas dienas lēcām nav vajadzīga nekāda kopšana). Ir pieejami arī īpaši elpojoši lēcu materiāli, kas ļauj pielaikot kontaktlēcas, ar kurām var arī gulēt.

Vienas dienas kontaktlēcas (vienreiz lietojamās kontaktlēcas)

Šīs kontaktlēcas paliek arvien populārākas visā pasaulē, jo cilvēki uzskata, ka tās ir visveselīgākās kontaktlēcas, jo katru dienu acī tiek ievietota jauna un svaiga kontaktlēca. Šīm lēcām nav nepieciešama nekāda kopšana, nav jāseko līdzi maiņas režīmam, taču ar šīm kontaktlēcām nedrīkst gulēt.

Pagarinātas lietošanas kontaktlēcas (kontaktlēcas, ar kurām var gulēt)

Šīm kontaktlēcām ir īpaša gāzu caurlaidība, kas atļauj ar tām gulēt. Tās var lietot līdz pat 24 stundām, vai pat lietot vairākas dienas, neizņemot no acīm. Atkarībā no lēcu veida, ar tām atļauts gulēt nedēļu vai pat mēnesi. Lai sāktu lietot šīs kontaktlēcas, nepieciešama speciāla vizīte pie acu ārsta, lai novērtētu vai jūsu acis vispār tās pieņemtu.

Plānveida nomaiņas (mēneša vai divu nedēļu kontaktlēcas)

Šīs ir atkārtoti lietojamas kontaktlēcas, šo lēcu kopšanai ir nepieciešams papildu šķīdums un īpašs uzglabāšanas konteiners. Šādu kontaktlēcu lietotājiem jāņem vērā tas, ka gan šķīdumam, gan kontaktlēcām ir derīguma termiņš, kas jāskaita no pirmās lietošanas reizes. Šīs lēcas ir dažādas (dažādi izmēri, dizaini, gāzu caurlaidība), tāpēc ir svarīgi atrast savām acīm vispiemērotākās.

Līdzīgi raksti