Apsardze nav domāta tikai garnadžu noķeršanai

apsardzes firma

Drošība mājoklim ir nozīmīga komfortablas dzīves sastāvdaļa. Ja esat ieguldījis sava mājokļa izveidē, noteikti vēlaties darīt visu, lai novērstu iespējamību, ka kāds to apzags vai vēlēsies tam nodarīt bojājumus. Rēķināšanās ar regulāriem apsardzes izdevumiem ir kā nodrošinājums jūsu ieguldījumam komfortablas dzīvesvietas izveidošanā un uzturēšanā.

Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka jebkāda veida tehniskā apsardze mājoklim ir domāta tikai, lai noķertu garnadžus, kuri mēģina iekļūt jūsu mājoklī, lai veiktu zādzības. Lai gan zādzības ir lielākā daļa no notikumiem, uz kuriem reaģē mājokļu apsardzes pakalpojumu sniedzēji, apsardzes uzstādīšana nodrošina daudz plašāku drošību, kā tikai zagļu ķeršanu.

Apsardzes firma EUROCASH1 pārstāvji iepazīstina ar netiešajiem ieguvumiem, kādus saņem apsardzes pakalpojumu saņēmēji, izvēloties savu īpašumu aprīkot ar dažāda līmeņa apsardzi:

  • Apsardzes fakts attur īpašuma bojāšanu, piemēram, jauniešus ar krāsu baloniņiem
  • Vietās, kur cilvēki zina, ka kāds to redz un var fiksēt, cilvēki daudz retāk nelegāli novieto transportlīdzekļus
  • Ja jūsu mājoklim ir apsardze, cilvēki tā tuvumā daudz retāk izdarīs citus pārkāpumus – piemēslos, lietos alkoholu publiskā vietā, nelegāli novietos automašīnas, nemaz nerunājot par citiem noziegumiem

Ja noziedznieki būs informēti par apsardzes faktu jūsu mājoklī, tie visdrīzāk nemaz pat neizvēlēsies izpētīt veidus, kā jūsu mājoklī iekļūt, jo risks ir pārāk augsts. Šāda iemesla pēc risks tiem, kuriem nav veikta, piemēram, signalizācijas uzstādīšana, ir vēl lielāks.

Visbūtiskākie ieguvumi ir tieši tad, ja mājokļa apkārtnē ir iekārtota videonovērošana un visi, kas mājokļa tuvumā uzturas, par to zina. Tādēļ kameras nav jāslēpj, bet gan jāizvieto zīmes, kas informē apkārtējos par to tuvumu. Signalizācija spēj fiksēt tikai to, ja kaut kas notiek paša īpašuma teritorijā, taču video drošības risinājumi var fiksēt visu, kas reāllaikā notiek īpašumā vai tā apkārtnē.

EUROCASH1 ir viens no lielākajiem tehniskās un fiziskās apsardzes pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un Baltijā. Uzņēmums piedāvā pakalpojumus gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Pakalpojumu klāstā ir gan īpašumu, gan pasākumu apsardze, izmantojot plašu tehniskā nodrošinājuma klāstu un profesionālu personālu.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt