Auto durvju atvēršana: Ko par to svarīgi zināt?

Brīdis, kad konstatēts, ka kāda iemesla dēļ nav iespējams attaisīt automašīnas durvis, ir ļoti nepatīkams. Centrālās atslēgas vai pults elektroniskā kļūda, nozaudētas vai bojātas atslēgas – šie ir tikai daļa no iemesliem, kādēļ nav iespējams attaisīt automašīnas durvis korektā veidā. Bet – kā šādā situācijā rīkoties? 

Ir labi, ja to var atrisināt ar rezerves atslēgu palīdzību, bet tas ne vienmēr ir efektīvs risinājums. Nereti auto īpašnieki apsver iespēju tikt galā pašu spēkiem – piemēram, mēģinot uzlauzt durvis vai izsitot automašīnas stiklus. Tomēr jāņem vērā, ka šāda rīcība var radīt vēl lielākus un izmaksu ziņā dārgākus bojājumus. 

Labāks, drošāks un ātrāks risinājums ir izsaukt SOS servisa speciālistus. Auto durvju atvēršana tiek veikta saudzīgi, izmantojot īpaši šim nolūkam paredzētus instrumentus. Darbs tiek veikts precīzi, izvairoties no lielākiem bojājumiem. 

SOS serviss strādā visu diennakti, bez brīvdienām. Tātad palīdzību saņemsiet operatīvi. Svarīgi – lai saņemtu šādu pakalpojumu, tā pieteicējam vispirms jāpierāda, ka viņam ir tiesības iekļūt konkrētajā transportlīdzeklī.

Auto durvju atvēršana – Rīgas SOS Serviss

Ja konstatējat, ka nevarat atvērt savas automašīnas durvis, saglabājiet mieru un nemēģiniet situāciju atrisināt pašu spēkiem. Visdrošāk un arī izdevīgāk ir sazināties ar zinošiem speciālistiem, kuri atrisinās problēmu maksimāli ātri. 

Uzticams serviss, kas darbojas Rīgā un 50 km rādiusā ap to, ir Rīgas SOS serviss. Kā jau vēstī pats nosaukums, uzņēmuma misija ir palīdzēt steidzamās un negaidītās situācijās. Servisa pakalpojumu klāstā ir ne tikai auto durvju atvēršana, bet arī durvju atvēršana un remonts, slēdzeņu maiņa, kā arī seifu atvēršana. 

Sazinoties ar servisu, Jums tiks jautāta informācija par radušos situāciju, lai darbinieks zinātu, kādi instrumenti vajadzīgi un kāds būs visefektīvākais risinājums konkrētajā situācijā. Pamatojoties uz šo informāciju, darbinieks arī nosauks precīzas pakalpojuma izmaksas, lai Jūs uzreiz jau zinātu, ar ko rēķināties. 

Ieskatieties www.rigassosserviss.lv, lai uzzinātu vairāk un pieteiktu sev vajadzīgo pakalpojumu! 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt