Gudrā sauna – mūsdienīgs risinājums Jūsu atpūtai

Reborn Buildings būvju priekšrocības – izturīga, pamatīga konstrukcija, plašas iespējas pārvietot būvi vairākkārt un pielāgot ilgstošai prombūtnei – bieži piesaista klientus, kuri vēlas pirtiņu vai atpūtas mājiņu novietot savā lauku īpašumā vai citviet, kur paši pastāvīgi nedzīvo. Šādos gadījumos pirtiņai vai namiņam ļoti ērti izmantot gudrās mājas vai – šajā gadījumā – gudrās saunas risinājumus.

Silta sauna bez gaidīšanas

Iztēlojieties: skaistā ziemas dienā Jūs dodaties uz savu vasarnīcu ezera krastā un vēlaties, lai ierodoties uzreiz varat doties sasildīties saunā. Ir taču patīkami ieiet jau siltās telpās, nevis stundu gaidīt, līdz tās uzsils, pirms varat novilkt ziemas jakas… Mūsdienās tam ir risinājums! Daudzas augstas kvalitātes elektriskās saunas krāsnis var aprīkot ar attālināto vadību caur lietotni telefonā. Iestatiet vēlamo temperatūru pirms izbraukšanas un tālākais jau notiek bez Jūsu iesaistes!

Ziemeļvalstu apstākļos gan lielākoties būs jāpadomā arī par minimālās pretaizsalšanas temperatūras uzturēšanu telpās, kurās uzstādīti ūdens pievadi (vannas istaba, dušas telpa, tualete vai virtuve). Tas vienlaikus pasargās no bojājumiem arī dažādas elektroierīces, kurām nav vēlamas temperatūras zem 0°C grādiem. Gan siltās grīdas, gan infrasarkanie sildītāji, gan gaiss-gaiss tipa siltumsūkņi ar attālinātās vadības funkcionalitāti ļauj regulēt temperatūru telpās caur lietotnēm telefonā. Kamēr esat prom – noregulējiet sildierīces uzturēt, piemēram, 10°C, bet pāris stundas pirms ierašanās iestatiet komfortablu temperatūru, lai varat gatavoties saunai čībās un vieglā apģērbā.

Gudrās saunas – automatizēts, mūsdienīgs risinājums

Vēlaties risinājumu, kas ļauj Jūsu draugiem un radiem apmeklēt Jūsu saunu bez Jūsu klātbūtnes? Nu vairs nav nepieciešams nodot fizisku atslēgu vai slēpt to nejaušiem garāmgājējiem viegli atrodamā vietā. Viedās slēdzenes risinājumu ļauj regulēt durvju atvēršanu bez atslēgas – caur viedtālruņa lietotni, kuru iespējams uzstādīt vairākiem cilvēkiem, vai arī – caur kuru varat durvis atslēgt vai atslēgt attālināti.

Vēlaties automatizēt un attālināti vadīt arī apgaismojumu vai žalūziju atvēršanu/aizvēršanu? Arī šāda iespēja pastāv, izmantojot, piemēram, Casambi vai DALI apgaismojuma vadības sistēmas. Tādejādi Jums neveidosies nevajadzīgas uzturēšanas izmaksas, ja gadītos atstāt ieslēgtu apgaismojumu.

Ar gudrās saunas risinājumiem Jums vairs nebūs nepieciešams atgriezties, lai pārbaudītu, vai visas ierīces ir izslēgtas un iestatītas atbilstošā režīmā. Viedtelefona lietotnē to visu iespējams aplūkot, noregulēt un pārvaldīt. Labākie no risinājumiem ļauj pat iestatīt automātisku ieslēgšanas/izslēgšanas laiku noteiktās dienās un stundās.

Gudrās saunas risinājumu novērtēs arī viesu namu īpašnieki, kas nevēlas pastāvīgi klātienē uzraudzīt savu saunu, ļaujot saunas baudītājiem netraucēti nākt un iet iepriekš saskaņotos laikos.

Kas Jums nepieciešams, lai iegūtu savā īpašumā šādu saunu? Protams, vispirms pati sauna ar visu Jūsu iecerēto elektroierīču uzstādīšanu, stabils interneta pārklājums, rūteris WiFi signāla nodrošināšanai, kā arī dažādi viedierīču vadībai un darbībai īpaši izstrādāti produkti, kas nodrošina to funkcionalitāti. Mēs palīdzēsim izvēlēties un izgatavosim saunu, kas derēs tieši Jums.

Izstāsti mums savu ieceri un aplūko mūsu saunas modeli Ahti! Mēs piedāvajam gan standarta projektus, gan individuālos projektus jūras konteinera karkasā atbilstoši tieši Jūsu vajadzībām.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt