Pēkšņi paliekat ar auto uz ceļa? Meklē kompleksu pakalpojumu situācijas risināšanai

CarWay autoserviss

Neskatoties uz to, vai esat jaunas vai vecākas mašīnas īpašnieks, tehniskas problēmas var gadīties visiem. Mašīnas ir sarežģītas mehāniskās ierīces un tām var rasties problēmas 1000 dažādu iemeslu pēc. Nereti tehniskas problēmas rodas, kad tās gaidāt vismazāk un kad problēmu risināšanai ir vismazāk laika. Palikšana uz ceļa dienas vidū tehnisku problēmu, jeb, piemēram, avārijas dēļ, var ne tikai apstādināt jūsu dienu. Šīs problēmas risināšana izraisīs papildus galvassāpes un izšķērdēs daudz jūsu laika. Lai ātri nogādātu mašīnu prom no notikuma vietas uz servisu, kur auto remontēt, ikvienam šoferim jābūt gatavam plānam – telefona numuram, kur zvanīt.

Iespējams, autoservisa CarWay pakalpojumi ir tieši tie, kas jums ir nepieciešami šādās situācijās. Kad auto vairs nestrādā un jūs vairs nezināt, kā to iedarbināt, atliek tikai un vienīgi auto evakuēt, to aizvelkot vai liekot uz pacēlāja. Lai nebūtu jāpatērē ilgs laiks, meklējot kādu, kas palīdzēs auto aizvilkt uz tuvāko servisu, izvēlaties CarWay autoservisa sniegtos autoevakuatora pakalpojumus.

Autoevakuators var nogādāt jūsu auto jebkurā jūsu norādītajā vietā, taču, lai ātri un operatīvi risinātu mašīnas tehniskās problēmas, aicinām to nogādāt CarWay autoservisā Juglā. Izvēloties servisus jābūt uzmanīgiem, jo daudzi servisi piedāvā šauru pakalpojumu loku, kā arī to speciālisti, lai gan var būt labi mehāniķi, nav speciālisti visās jomās. CarWay autoserviss Rīgā piedāvā ļoti plašu pakalpojumu klāstu ar daudziem pieredzējušiem speciālistiem dažādās jomās.

Šis autoserviss piedāvā visus vieglai mašīnai nepieciešamos pakalpojumus no dažādu aspektu auto diagnostikas, līdz dzinēju un turbīnu remontam, auto elektriķa pakalpojumiem, riepu montāžai un balansēšanai. Plašais uz vietas pieejamo pakalpojumu klāsts nozīmē, ka, nogādājot savu auto ārkārtas situācijā uz CarWay servisu, būs liela iespējamība, ka automehāniķi to spēs salabot uz vietas un tas nebūs papildus jānogādā citur. Pēc CarWay speciālistu darba varēsiet izbraukt no servisa un turpināt ceļu.

CarWay serviss atrodas Alsupes ielā 15, Juglā. CarWay ir sertificēts Toyota serviss, kā arī saņēmis atļauju darboties kā sertificēts Lexus autoserviss. Tas ne tikai dod šo zīmolu auto īpašniekiem iespēju saņemt pakalpojumus garantijas ietvaros, bet dod pārliecību visiem klientiem par sniegto pakalpojumu kvalitāti

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt