Vārda dienas labāk neaizmirst

varda diena

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju vairs neizmanto galda vai sienas kalendārus, dodot priekšroku kalendāram telefonā vai kādā elektroniskajā plānotājā. Tajā pat laikā strauji sarucis arī sociālā tīkla draugiem.lv lietotāju skaits. Šie bija divi lielākie avoti, kur uzzinām, kuram šodien vārda diena. Bez vārda dienu saraksta vai regulāriem atgādinājumiem, šādus svētkus cilvēki arvien biežāk aizmirst.

Dāvanu padomu portāls LabaDāvana.lv uzstāj – apsveikumiem vārda dienā ir jābūt. Šie svētki nedrīkst palikt par tādiem, kurus atceras tikai mūsu vecmāmiņas vai kolēģi, kas tikai izpilda piespiedu svētku svinēšanas rituālus birojos. Apsveikumi vārda dienā ir lieliska iespēja ikvienam sagādāt jaukus brīžus vairāk kā tikai reizi gadā dzimšanas dienā un sagādāt kādu dāvanu kā vārda dienas apsveikumu.

Taču ko lai dāvina kā sveicienu vārda dienā? Ja vien jums nav kādas ļoti individuālas dāvanu idejas, lai pateiktu “Apsveicu vārda dienā”, pietiks arī kas universāls un simbolisks. Piemēram, apsveikumos vārda dienā sievietei, ar puķēm grūti kļūdīties. Gādājot apsveikumu vārda dienā bērniem, var droši dāvināt rotaļlietas vai dāvanu kartes, atkarībā no jubilāra vecuma. Ja nepieciešams izdomāt kādu apsveikumu vārda dienā vīrietim, tas var būt grūtāk – nav tādas universālas izvēles. Līdzīgi ir situācijās, kad jāizdomā apsveikums vārda dienā kolēģim vai kolēģei. Šādos brīžos var sākt domāt par pantiņiem, dzejolīšiem un citiem līdzīgiem rakstveida novēlējumiem vārda dienā. Tie var būt gan klasiski, gan sarkastiski, gan vienkārši jautri apsveikumi vārda dienā.

Vārda dienas ir vieni no svarīgākajiem svētkiem, kam palīdz sagatavoties LabaDavana.lv dāvanu serviss. Mājaslapā atrodama Latvijā unikāla iespēja – individuālais vārda dienas pantiņu darinātājs. Izvēloties jubilāru no vārda dienu kalendāra, programma pati izveido veselu sarakstu ar pantiņiem vārda dienā, kuros ir iepīts jubilāra vārds. Šajos pantiņos atradīsiet gan mīļus sveicienus vārda dienā, gan smieklīgus apsveikumus vārda dienā, tāpēc ir iespēja izvēlēties pareizo dzejoli katram. Papildus tam, LabaDāvana.lv piedāvā plašu bibliotēku ar dažādiem teksta apsveikumiem gan vārda dienās, gan citos svētkos. Aicinām ienākt mājaslapā un izpētīt. Iespējams, šie pantiņi noderēs jau rīt.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt