Tehnika

Retu Nintendo Play konsoli pārdod izsolē par 360 000 ASV dolāriem

Nedēļas nogalē Nintendo Play prototips, konsole, kas nekad nenonāca tirgū, izsolē pārdota par 360 000 ASV dolāriem, vēsta CNNGregs McLemors, Pets.com un Toys.com dibinātājs veicis pēdējo soli izsolē, tādejādi uzvarot citus kolekcionārus, tai skaitā Palmeru Lukeju, Okula VR vadītāju.

Šī konsole ir viens no 200 prototipiem, kas radīts no neveiksmīgas 1991.gada Sony un Nintendo sadarbības. Forbes raksturo ierīci kā Super NES ar CD-ROM diskdzini. Tiek uzskatīts, ka pārējie 199 kosnoles prototipi tikuši iznīcināti, kad abu uzņēmumi sadarbība tikusi atcelta. Neilgi pēc tam, 1994. gadā, Sony laida klajā pirmo PlayStation. 

Nintendo Play konsoli kāds vīrietis atradis kastē ar mantām, kas kādreiz piederēja Sony Computer Entertainment izpildirektoram. Abi kopā strādāja Advanta Corporation, un, kad šis uzņēmums bankrotēja, konsole bija viena no daudzām mantām, kas nonāca izsolē.

Gregs McLemors atzīst, ka šī ir visdārgākā lieta, neskaitot māju, ko viņš jebkad ir nopircis, taču tā pavisam noteikti esot tā vērta, jo tikšot apvienota ar jau esošo kolekciju. Kolekcijā ir iekļautas vairāk nekā 800 spēles, žurnāli, mākslas objekti, no kuriem īpašnieks vēlētos izveidot muzeju.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti