Ierīces

Ring Cam izstrādā gredzena kastīti ar video kameru

Mūsdienu pasaule ir pilna ar daudz un dažādām tehnoloģijām – tās tiek izmantotas mūsu ikdienā ik uz soļa. Kādēļ gan neizmantot tehnoloģijas svarīgu brīžu iemūžināšanai, lai tvertu patiesas emocijas? RingCam par to ir parūpējies, izstrādājot gredzena kastīti ar iebūvētu videokameru!

Videokamera ir iemontēta saderināšanās gredzena kastītē. Tā spēs iemūžināt neatkārtojamu dzīves mirkli. Pati videokamera ir miniatūras un spēs mirkļus iemūžināt 720p HD kvalitātē, saglabāt tos, kā arī straumēt Facebook vietnē.

RingCam kastīti var iegādāties ražotāja oficiālajā mājas lapā par 180 ASV dolāriem. Gredzena izvēle un iegāde gan paliek katra paša ziņā. Vidējā saderināšanās gredzena cena ar nelielu briljantu parasti ir no 170 līdz 400 Eur, ar Latvijā audzēto balto safīru – 140 Eur, bet cirkonija gredzeni – no 40 līdz 80 Eur. Labā ziņa ir tā, ka arvien populārāk ikdienā ir nēsāt saderināšanās gredzenu kopā ar laulības gredzenu, kas nozīmē, ka tas neieguls tālā atvilknē.

RingCam

Protams, šādus svarīgus mirkļus var iemūžināt arī ar viedtālruni vai videokameru, to iepriekš ieslēdzot un novietojot kādā vietā. Visticamāk arī kvalitāte būs augstāka, taču, nekad nevar paredzēt, vai viss izvērtīsies kā paredzēts un kameras priekšā neradīsies šķēršļi. RingCam ir neliela ierīce, kas spēs iemūžināt svarīgu mirkli no nedaudz cita skatu punkta. Taču, galu galā šādā brīdī pats galvenais nebūs mirkļa nofilmēšana, bet gan tā padarīšana par īpašu brīdi, ko abiem atcerēties.

Fragmentus, kas notiek brīdī, kad meitene tiek bildināta un tas tiek nofilmēts ar RingCam var aplūkot video:

Atbildēt

Līdzīgi raksti