Ierīces

Samsung Galaxy M20 budžeta tālrunis dodas uz Eiropu

Samsung  šogad atklāja Galaxy M20. Pirmais novērtējums kopš izlaišanas ir tas,  ka tas bija Samsung konkurētspējīgākais budžeta viedtālrunis. Galaxy M20 ir veicies diezgan labi Indijā un citos tirgos, kopš tas ir nopērkams šajos tirgos.

Sammobile iepriekš ziņoja, ka Samsung var arī nogādāt savu labāko budžeta tālruni uz Eiropu. Galaxy M20 programmaparatūra tādiem tirgiem kā Spānija, Vācija un Itālija jau ir pieejama datu bāzē. Jauns ziņojums tagad atklāj, ka šis tālrunis tiks palaists kā Galaxy M20 Power Eiropā.

Galaxy M20 Power drīzumā Eiropā

Kamēr Samsung NL vēl nav oficiāli paziņojusi par ierīci, Galaxy M20 Power jau var rezervēt vietnē Bol.com. Tas ir viens no lielākajiem tiešsaistes elektronikas mazumtirgotājiem Nīderlandē un Beļģijā. Ierīces piedāvātā mazumtirdzniecības cena ir 239 eiro, bet mazumtirgotājs to piedāvā par 209 eiro.

Neskatoties uz 6,3 collu LCD displeju, Galaxy M20 ir diezgan kompakts ekrāna izmēram. Tajā ir arī 13 megapikseļu primārais sensors, kas savienots ar 5 megapikseļu ultra platuma sensoru, kam ir 120 grādu redzamības lauks. Veiktspējas pienākumus veic Exynos 7904 ar 3 / 4GB RAM un 32 / 64GB atmiņas variantiem. Lielākais šīs ierīces pārdošanas iemesls, iespējams, ir tā lielais 5000mAh akumulators.

Uzņēmumam vēl jāapstiprina, kad tiks oficiāli izlaists Galaxy M20 Power. Samsung ir izmantojis tiešsaistes tirdzniecību visā pasaulē, lai pārdotu šo ierīci. Šķiet, ka tā ir arī Eiropas stratēģija. Ar Galaxy M20 apskatu iespējams iepazīties šeit, lai noskaidrotu, kāpēc Sammobile uzskata, ka šī ierīce ir Samsung meistardarbs.

Samsung Galaxy M20 specifikācijas.

Avots: sammobile.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti