Ierīces

Samsung Galaxy Note20 Ultra noplūst reālo telefonu fotoattēli

Iespējamās Samsung gaidāmā flagmaņa Galaxy Note20 Ultra fotogrāfijas no reālās dzīves ir parādījušās tiešsaistē, dodot mums iespēju apskatīt tā dizainu. Šī ir pirmā reize, kad Note20 Ultra ir noplūdis reālās dzīves fotoattēlos, jo līdz šim noplūdes bija ierobežotas.

Fotoattēlos redzams aizmugures kameras kupris uz Galaxy Note20 Ultra, kas pēc konstrukcijas ir līdzīgs tam, ko esam redzējuši Galaxy S20 sērijā. Tomēr šķiet, ka kameras kupris šeit ir ievērojami lielāks. Attēls arī apstiprina, ka Samsung ved periskopu kameru no S20 Ultra uz Note20 Ultra.

Apskatot attēlus, izskatās, ka Samsung ir izdevies samazināt displeja apmali un kameras iegriezuma caurumu izmēru Note20 Ultra salīdzinājumā ar Note10 sēriju. Kamēr displejs joprojām ir izliekts, izliekuma pakāpe nav tik izteikta kā iepriekš.

Saskaņā ar sākotnējo noplūdes avotu, Galaxy Note20 sērija apmainīs apakšējā skaļruņa un S-Pen atrašanās vietu. Tas nozīmē, ka S-Pen tagad atradīsies USB-C porta kreisajā pusē, nevis labajā pusē, kā tas bija Note10 un Note9. Programmatūra Galaxy Note20 darbosies operētājsistēmā Android 10 ar Samsung One UI 2.5.

Nesenās noplūdes norāda uz Galaxy Note20 sērijas atklāšanu Dienvidkorejā 21. augustā.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti