Ierīces Jaunumi

Samsung Galaxy S10 gaidāms trīs dažādās versijās

Kā ziņo Dienvidkorejas resurss The Bell ar atsauci uz avotiem nozarē, nākamā gada sākumā plānotais “jubilejas”  Samsung Galaxy S10 iznāks uzreiz trīs dažādās versijās, pie tam katra būs savā cenu kategorijā. Šobrīd modeļiem ir koda nosaukumi Beyond 0, 1 un 2. Būtiskākā gaidāmā inovācija ir FOD (Fingerprint-On Display) – pirksta nospieduma skaneris, kas iebūvēts displejā. Ar to apgādās divas dārgākās versijas, kamēr lētākajā plāno skaneri iebūvēt sānā, apvienojot to ar izslēgšanas pogu.  Šāds risinājums ir pazīstams pēc Moto Z3 Play. Visiem modeļiem biometriskos sensorus piegādās Qualcomm.

Pagaidām par jubilejas “Galaxy” informācija ir tikai par kamerām un displejiem.

Lētākā versija (oficiālais pilnais nosaukums vēl nav zināms; tas varētu būt ar Lite vai Mini beigās, vai kā līdzīgi) būs ar 5 collu displeju bez noapaļotām 2.5D malām. Tai būs tikai viena kamera aizmugurē.

Bāzes versija Galaxy S10 gaidāma ar flagmaņiem tradicionālo malās izliektu 5.8 collu displeju un dubultu kameru aizmugurē.

Advancētā versija Galaxy S10  Plus būs ar milzīgu 6.44 collu displeju un trīskāršu kameru aizmugurē.

Lēmums pierastajām Basic un Plus versijām pievienot vēl budžeta modeli pieņemts pavisam nesen. Vēl nav pabeigts darbs pie  Samsung Galaxy S10 līnijas specifikācijām, tāpēc runāt par  kaut ko vairāk ir pāragri. Ja melns kaķis nepārskries, līnijas prezentācijai būtu jānotiek Lasvegasas izstādē CES 2019 janvāra sākumā.

Tā apmēram varētu izskatīties visi trīs modeļi:

 

 

 

Atbildēt

Līdzīgi raksti