Ierīces

Samsung Galaxy S22 dažās valstīs varētu tikt izlaists ar Snapdragon 898 procesoru

Baumas par Samsung Galaxy S22 turpina klīst apkārt. Tiek diskutēts un cerēts, ka viedtālrunis varētu tikt oficiāli atklāts līdz janvārim un dažādās valstīs varētu saņemt dažādus procesorus.

Galaxy S tālruņi, ieskaitot Galaxy S21, jau tradicionāli ir izlaisti divās versijās atkarībā no tirgus: vienā ir paša Samsung izgatavots Exynos procesors un otrā – Qualcomm ražotais Snapdragon procesors.

Interneta lietotājs FrontTron, kura publiskotā informācija par gaidāmajām tehnoloģijām nereti piepildās, ir atklājis, ka Galaxy S22 tālruņus ārpus Eiropas darbinās Snapdragon 898. Agrāk Galaxy viedtālruņu Snapdragon versija lielākoties ir bijusi ierobežota ASV.

Dienvidkoreja, Honkonga, Indija un citas dienvidaustrumu Āzijas valstis “ļoti ticams”, ka iegūs Snapdragon 898 procesoru, liecina noplūdušie dati. Amerikas Savienotās Valstis arī kā parasti varētu saņemt Snapdragon versiju.

Pagaidām tiek paredzēts, ka Eiropā un Dienvidamerikā Samsung Galaxy S22 tiks izlaisti ar Exynos 2200 procesoru. Tomēr FrontTron arī norāda, ka galīgais lēmums vēl nav pieņemts, tāpēc iespējamas izmaiņas.

Avots: Tech Radar

Atbildēt

Līdzīgi raksti