Ierīces Jaunumi

Samsung Galaxy S9/S9+: cik lielas cerības veikt remontu?

Kā jau vienmēr pēc jauna flagmaņa iznākšanas, pie darba ķērās populārās remontu vietnes iFixit meistari un inženieri, lai noskaidrotu, kas “lācītim vēderā”. Šoreiz tika izjaukti Samsung Galaxy S9 un S9+. Interesants risinājums izrādījās stikli priekšā un aizmugurē. Ja tos nejauši sasit, tad elektronikas platēm nekas nekaitēs, jo shēmas droši aizsargātas ar īpašu plāksni, kas pieskrūvēta ar 16 skrūvēm. Protams, ūdensdrošība gan vairs nebūs. Pozitīvi tika vērtēts fakts, ka viedtālrunim ir moduļu konstrukcija, un moduļus var bez problēmām nomainīt.

Tomēr pats svarīgākais – akumulatora nomaiņa tikai retajam būs pa spēkam mājas apstākļos. Kā jau bieži gadās, arī šoreiz līme nav žēlota. Bez tam akumulatoram nevar piekļūt bez pilnīgas viedtālruņa izjaukšanas. Tikpat grūti ir nomainīt ekrānu, kur arī viss noķēzīts ar līmi. Un pamatīgs izaicinājums būs arī aizmugures vāka atvienošana.

Izjaukšanā noskaidrots, ka lietoti Samsung K3UH6H6-NGCJ LPDDR4X DRAM operatīvās atmiņas čipi, 64 GB iebūvētās atmiņas Toshiba THGAF4G9N4LBAIR UFS un NXP 80T17 NFC kontrolieris.

Kopsummā Samsung Galaxy S9/S9+ remonta iespējas iFixit speciālisti novērtēja ar 4 ballēm no 10. Ķidāšanas apraksts step-by-step iFixit.com.
_________________

Atbildēt

Līdzīgi raksti