Ierīces Jaunumi

Samsung Galaxy Tab S4 var aizstāt PC

Samsung oficiāli prezentējis planšetdatoru Galaxy Tab S4. Bez jaudīgām iekšām ierīce ir zīmīga ar to, ka atbalsta DeX bez jebkādām dokstacijām vai aksesuāriem. Agrāk DeX bija pieejams uz flagmaņu viedtālruņiem ar īpašu dokstaciju. Tagad pat ārējais monitors nav obligāts – ieslēdzot šo režīmu, darbvirsma kļūst līdzīga galddatora darbvirsmai un lietotājam pieejams pilnvērtīgs daudzlogu režīms. Pieslēdzot ārējo klaviatūru, Galaxy Tab S4 pārvēršams laptopā.

Režīmā DeX ierīci var savienot ar lielizmēra monitoru vai TV ar USB Type-C savienojuma palīdzību. Tad  Galaxy Tab S4 pārvēršas par lielu trackpad. Bez tam Samsung atsevišķi piedāvā pāreju ar veseliem 4 savienojumiem USB Type-C, USB 3.0, HDMI un Gigabit Ethernet.

 

Samsung Galaxy Tab S4 bāzējas uz Snapdragon 835 procesoru (2.35 GHz) ar 4 GB RAM un 64 GB iebūvētās atmiņas. Iespējams lietot microSD atmiņas kartes līdz 400 GB. Displejs 10,5 collu Super AMOLED 2560 x 1600 px.  7300 mAh baterija nodrošina līdz 15 h darbu un ir apgādāta ar ātro lādēšanu. Drošībai paredzēta sejas un acs varavīksnenes skanēšana. Komplektā ietilpst S Pen stylus. Ir SIM kartes slots ar 4G LTE atbalstu. Skaņu atskaņo 4 AKG skaļruņi ar Dolby Atmos telpisko skanējumu. No kastītes Galaxy Tab S4 iznāk ar Android 8.1 Oreo. Modelis pieejams melnā un pelēkā krāsā. Izmēri 249,3 х 164,3 х 7,1 mm, svars 462 grami.


 

Atbildēt

Līdzīgi raksti