Ierīces

Samsung klusi atklājis budžeta klases viedtālruni Galaxy A03

Samsung 2019. gadā apvienoja lielāko daļu savus vidus klases viedtālruņus zem Galaxy A nosaukuma, un kopš tā laika tādi tālruņi kā Galaxy A52 5G bijuši visai veiksmīgi un populāri. Taču Samsung budžeta klases viedtālruņiem, kas arī tiek pārdoti zem nosaukuma, nav tikusi pievērsta visai liela uzmanība. Uzņēmums arī tagad visai klusi ir izlaidis Galaxy A03 viedtālruni, kas nepārprotami ir budžeta viedtālrunis ar dažiem uzlabojumiem (ja to salīdzina ar tā priekšgājēju Galaxy A02).

Viena no detaļām, kas ir uzlabota jaunajā viedtālrunī, ir kameras. Kamēr Galaxy A02 bija komplektēts ar 13MP galveno sensoru, tā pēctecis nāk ar uzlabotu 48MP kameru. Nomainīta ir arī 2MP makro kamera uz 2MP dziļuma sensoru. Pašportretu uzņemšanai viedtālrunis saņems 5 MP kameru.

Samsung nav izpaudis daudz detaļas par ierīces procesoru, taču kā ziņo Samsung Mobile Press publicētā infografika, tas būs Octa-Core 2×1.6 GHz + 6×1.6 GHz, tāpēc ātruma ziņā tam vajadzētu arī būt nedaudz ātrākam. Tāpat kā iepriekšējais modelis, arī šis ir saņēmis  6,5 collu displeju ar HD izšķirtspēju, kā arī 5000 mAh bateriju. A03 komplektēts ar līdz pat 128 GB atmiņu un 4 GB RAM, kas ir uzlabojums salīdzinājumā ar 64GB/3GB, kas tika piešķirti A02 modelim. Viedtālrunis būs pieejams melnā, zilā un sarkanā krāsā.

Pagaidām nav zināmas vairāk detaļas par jauno viedtālruni. Nav arī zināma tā precīza cena kā arī reģioni, kuros tas būs pieejams. Ņemot vērā, ka Galaxy A02 bija 100 – 150 Eur cenu kategorijā, varam paredzēt, ka tā pēctecis Galaxy A03 maksās līdzīgi. Visticamāk, ka sīkākas detaļas par gaidāmo viedtālruni uzzināsim tuvāko nedēļu laikā.

Avots: Android Police

Atbildēt

Līdzīgi raksti