Preses relīzes

Samsung sāk bezkontakta piegādi no sava e-veikala

Atbalstot sociālo distancēšanos un cienot savus darbiniekus un līdzcilvēkus, Samsung Electronics Baltics ir pieņēmis lēmumu no šodienas, 18. marta, uz laiku slēgt visus Samsung veikalus tirdzniecības centros Latvijā. Uzņēmums aicina klientus izmantot interneta veikalu, kas nodrošina arī bezmaksas un bezkontakta piegādi, un jautājumu gadījumā ar klientu servisu sazināties attālināti.

Samsung Electronics Baltics visaugstāk vērtē darbinieku un klientu veselību, tāpēc pašlaik līdz 30. martam tiek slēgti Samsung veikali T/C Akropole, T/K Spice un T/C Riga Plaza. Savukārt interneta veikals www.samsung.com/lv turpina darbību kā līdz šim, nodrošinot bezmaksas un bezkontakta piegādi un attālinātu klientu atbalstu. Pirkumi tiek nogādāti Latvijas robežās uz pircēja dzīvesvietu ar DPD kurjeru vai uz tuvāko Omniva pakomātu, lai būtu iespējams pasūtījumu saņemt sev ērtā vietā un laikā.

Atbalstot valstī noteiktos ierobežojumus un motivējot iepirkties attālināti, Samsung e-veikalā, ar kodu: PALIECMAJAS, tiek samazināta cena par 10 % atsevišķiem viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Pašlaik veikali tirdzniecības centros būs slēgti līdz 30. martam vai tālākam paziņojumam, sekojot līdzi situācijas izmaiņām un valdības lēmumiem. Arī Samsung biroja darbinieki šajā laikā strādā attālināti, un uzņēmums aicina ikvienu būt atbildīgiem un rūpēties par savu, līdzcilvēku un sabiedrības veselību.

Jautājumu gadījumā Samsung aicina vērsties klientu atbalsta centrā, kas strādā darba dienās no plkst. 8.00 līdz 19.00, zvanot uz tālruni 80007267, rakstot uz e-pastu info@samsung.lv vai konsultējoties tiešsaistē. Vairāk informācijas un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem skatiet Samsung mājaslapas sadaļā “Atbalsts” www.samsung.com/lv.

Savukārt Samsung autorizētie mobilo ierīču servisa centri pieņem produktus ar kurjera starpniecību. TV un sadzīves tehnikas servisa centri katru dienu pārskata savu darbības režīmu, tāpēc aicinām sazināties ar servisa centriem un noskaidrot par iespējām nodot ierīci klātienē vai pieteikt kurjeru, vai mājas vizīti. Tikai nopietnu defektu dēļ tiek veiktas mājas vizītes. Sarakstu ar servisa centriem var skatīt te: www.samsung.com/lv.

Atbildēt

Līdzīgi raksti