Ierīces Jaunumi

Samsung salokāmā viedtālruņa pircējiem jārēķinās ar 1500 € cenu

Tagad ir skaidrs, ka salokāmais Samsung viedtālrunis būs. Nav zināmi tikai precīzie termiņi, bet reālākie ir 2019. gada pirmā puse. Pirmais “Galaxy Fold” modelis gaidāms ar 3 displejiem: vienu 4.5 collu ārpusē un diviem apmēram tādiem pat iekšpusē. Tālruni atverot, iekšējie displeji transformēsies vienā lielā 7.3 collu ekrānā. Šis salokāmais displejs ir pats dārgākais ierīces mezgls, un tāpēc jārēķinās ar cenas dubultošanos. Dienvidkorejas avots min 2 miljonus vonu bez operatoru subsīdijām, kas apmēram atbilst 1500 EUR. Novembrī Samsung Electronics ražotne sāks saņemt detaļas no piegādātājiem.

Kā ziņoja Samsung Electronics preses sekretārs Kim Choon-gon, “kompānija ir ceļā uz īstiem salokāmajiem viedtālruņiem”. Par konkrētiem parametriem un iespējām viņš atteicās komentēt. Arī Samsung Display pārstāvis Kim Ho-jeong atteicās sniegt sīkākus komentārus. Iemesls: arī Huawei un ZTE vēlas izlaist salokāmos viedtālruņus. Tāpēc Samsung neiešot liet ūdeni uz konkurentu dzirnavām.

Par salokāmā viedtālruņa jēgu Samsung pārstāvji pastāstīja, ka salocītā veidā ar ierīci varēšot zvanīt un veikt citus vienkāršus uzdevumus. Atlokot viedtālruni, būs pieejams daudzuzdevumu režīms augstā izšķirtspējā.   Projekts tiek turēts tādā slepenībā, ka uz ārpusi nav noplūdis neviens attēls, kā Samsung Galaxy Fold varētu izskatīties. Viss, ko piedāvā Google, ir tikai  datormaketi – spekulācijas.

 

 1. Nu un kur ta tu redzi atgriešanos pagātnē.Samsung salidzināt ar to laiku nokia atlokāmajam pogām ir galīgi šķībi,par apli neatceros.Domaju ka viņi arī pirms 10 gadieem nekadu ligzdu neizņēma.Paskaidro ko tu biji domājis ar atgriešanos pagātnē.

  • Slikti, ka neredzi, sakarības 😀
   Es gan saredzu līdzību ar nokia communicator, kur priekša zvanīšanai, sms un atverot vaļā qwerty tastatūra un internets u.c
   Pirms 10+ gadiem 99% telefonu ražotāji dzina audio pa savām sū… lādēšanas ligzdām un tirgoja draņķīgas austiņas par kosmosu. Tagad apple atgriezies pie vectēvu metodēm un visi pārējie skrien līdzi.

  • @pidarsons
   Tas bija dažus gadus pirms jebkāda siFona. Kad sifons parādījās tad jau daudzi ražotāji attapās, ka 3,5mm džeks ir kruta. Patiesībā Nokia sen zināja, ka 3,5mm džeks ir kruta, tikai izmantoja to 5. sērijas Noškām.
   Es gan neteiktu, ka 99% dzina pa lādēšanas ligzdām – Nokia dzina pa savu datu ligzdu (un pa to nevarēja uzlādēt telefonu un Nokia bija 90% no visiem telefoniem). Cik atceros, HTC laida visu caur vienu ligzdu, iespējams vēl kāds.

 2. Ja tagad top samsūda ierīce maksā 1000€+ tad kā var sanākt 1500€ ‘dubultošanās’

  Gaidīs, redzēs kāds ta būs fināla produkts, bet gan jau kkāds sūds uz ‘eņģēm,’ kur reali būs ierīce ar 3 maziņiem ekrāniem (gluži kā vairāki monitori uz galda, kur starpā ir mala) Ja tā tad pirms gadiem 8 šādi ‘divu ekrānu’ telefoni jau bija, bet vilni neuzķēra jo tad žubītes bija miklas izdzirdot iphone…

  Gan jau Zvanot vari izmantot ‘salocītā’ veidā, filmām varēsi super puper HQ duper atlocīt kā karti un skatīties sazin kādā kvalitātē!!!!! Un tā būs inovācija…. 3 ekrāni vienā ierīcē….

Atbildēt

Līdzīgi raksti