Tehnika

Sennheiser austiņas ar 100 h baterijas laiku – vai tās ir tā vērtas?

Ja esat no cilvēkiem, kas uzskata, ka datorspēļu spēlēšanai ir nepieciešamas specifiskas austiņas,  Sennheiser jaunākās austiņas varētu Jūs interesēt. 

Ar ko jaunās  VPS 370 austiņas atšķiras no citām austiņām? Pēc uzņēmuma domām, to ilgais baterijas kalpošanas laiks būtu galvenais pārdošanas faktors. Pēc  Sennheiser sniegtās informācijas austiņas bez uzlādes var darboties pat 100 stundas. Tas nozīmē, ka tiem, kas spēles spēlē tikai dažas stundas dienā, nebūs jāveic to uzlāde aptuveni mēnesi, bet tiem, kas piemēram, spēlē 6 stundas nedēļā – pat 4 mēnešus.

Komplektā ar austiņām pieejama arī Sennheiser programma, kas ļauj skaņu pielāgot ikviena individuālajām vēlmēm.

Austiņām ir arī citas visai ērtas funkcijas – mikrofons, kas slāpē apkārt esošos trokšņus un automātiski izslēdz skaņu, kad tiek pacelts. Taču austiņām nav ierastais dizains, ko sagaidām no spēlēm paredzētās aparatūras – tas ir visai vienkāršs un minimālistisks.

Austiņu aptuvenā cena būs 199.95 ASV dolāri jeb aptuveni 180 Eur, kas var šķist visai dārga. Aktuāls paliek jautājums – vai ilgais baterijas laiks, izvēloties jaunas austiņas, būtu noteicošs faktors, ja tirgū pieejamas daudz citas patiešām lieliskas austiņas par zemākām cenām?

Austiņas pieejamas Sennheiser mājas lapā.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti