Microsoft Teams uzlabos video konferences rīka izmantošanu Mozilla Firefox

Microsoft Teams video konferenču rīka izmantošana Mozilla Firefox pārlūkprogrammā varētu kļūt daudz vienkāršāka un ērtāka. Nesen tika paziņots, ka atbilstošs web versijas atbalsts un vairākas galvenās funkcijas beidzot nonāks arī šajā pārlūkprogrammā.

Uzņēmums ir paziņojis, ka strādā pie tā sauktā “uzlabota video konferenču atbalsta”, lai Teams lietotāji varētu strādāt ar Firefox pārlūku. Tas ietver pilnu audio un ekrāna koplietošanas atbalstu visām Microsoft Teams sapulcēm, kas tiek rīkotas pārlūkprogrammā FirefoxMicrosoft 365 bloga ierakstā ir teikts, ka atjauninājums joprojām ir izstrādes stadijā, tomēr uzņēmums apgalvo, ka tas tiks ieviests līdz aprīļa beigām, kas nozīmē, ka lietotājiem nevajadzētu gaidīt pārāk ilgi.

Firefox bija viena no vairākām pārlūkprogrammām, kas nespēja pilnībā atbalstīt Microsoft Teams zvanus, tāpat kā Safari un Internet Explorer. Ikviens, kas mēģina pievienoties sapulcei, izmantojot Firefox, līdz šim ticis virzīts uz programmatūras desktop versijas lejupielādi, kas ir daudz ilgstošāks process, kura dēļ var gadīties nokavēt svarīgu zvanu vai sapulci.

Lai gan dažiem šo pārlūkprogrammu lietotājiem ir izdevies pievienoties Microsoft Teams caur pārlūkprogrammas web versiju, bieži vien nācās saskarties ar dažādām tehniskām problēmām vai nepilnīgām funkcijām.

Tehnoloģiju gigants apgalvo, ka uzlabotā versija būs pieejama visiem Microsoft lietotājiem, kas izmanto Firefox pārlūkprogrammu visā pasaulē. Jaunākie dati liecina, ka Teams ir sasniedzis vairāk nekā 270 miljonus mēneša aktīvos lietotājus. Microsoft teams pēdējo mēnešu laikā ir saņēmis visai daudz jaunas funkcijas, labojumus un atjauninājumus.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt