Dzīvesstils Jaunumi

Sonos aptauja liecina, ka uzņēmums varētu veidot savu balss vadības asistentu

Saskaņā ar VoiceBot.ai novēroto klientu aptauju Sonos varētu veidot balss asistenta alternatīvu Alexa vai Google balss vadības asistentam. Aptaujā, ar kuru dalījies uzņēmuma klients Reddit forumā, aprakstīta ierīces balss kontroles sistēma, kas uzlabotu lietotāju konfidencialitāti, nemaršrutējot jautājumus un komandas caur mākoni.

Aptaujā Sonos raksta, ka tā “potenciālais jaunā produkta piedāvājums” izmantotu ierīces uzrunas frāzi “Hey Sonos”. Aptaujā apgalvots, ka asistents var atbildēt ātrāk kā vidusmēra balss asistents, jo tas apstrādātu visu ierīcē, nevis paļaujas uz interneta savienojumu un nosūtīta vaicājumus uz serveri.

Ziņu portāls The Verge sazinājās ar uzņēmumu par aptauju un Sonos sacīja, ka regulāri komunicē ar klientiem par dažādām idejām un to konceptiem, lai labāk izprastu, kas viņiem ir svarīgs.

2019. gadā Sonos iegādājas mākslīgā intelekta balss platformu Snips. Izmantojot uz privātumu orientētu tehnoloģiju, proti, visu datu apstrādi ierīcē, uzņēmums patiešām varētu radīt balss vadības asistentu, kas nedaudz atšķirtos jau no tirgū esošajiem. Visticamāk, ka uzņēmums vēlēsies veidot neatkarīgu balss vadības asistenta risinājumu.

Sonos apgalvo, ka 2013. gadā Google sadarbības ietvaros nesaskaņoti izmantoja daļu no uzņēmuma multiroom audio tehnoloģijas. Uzņēmums esot brīdinājis Google, ka tas pārkāpj patentus vairāku Google Chromecast un Home skaļruņa palaišanas laikā, taču Google neklausījās. Tagad konflikts pāraudzis juridiskā cīņā, ko Sonos uzsāka 2020. gadā.

Nav skaidrs, vai un kad Sonos plāno ieviest savu balss kontroles sistēmu, bet, pamatojoties uz aptauju, kurā uzsvērta saderība ar Amazon Alexa balss vadības asistentu, nevis Google asistentu, šķiet, ka Sonos vēlētos, lai Google šajā tirgū nepaliktu uzmanības centrā.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti