Preses relīzes

Sony izziņo bezvadu trokšņu slāpējošās austiņas WH-1000XM4

Sony izziņojis 4. paaudzes bezvadu trokšņu slāpējošās austiņas savā 1000X sērijā. Bez jau zināmajām WH-1000XM3 pieejamajām tehnoloģijām, jaunajās austiņām ir papildu viedās funkcijas, kas ļauj personalizēt un kontrolēt mūziku, uzlabot trokšņu slāpēšanu un automātiski pielāgot apkārtējās vides skaņu pēc izvēles.

Lieliska skaņa bez liekiem trokšņiem

Neatkarīgi no tā, vai esat lidmašīnā vai atpūšaties kafejnīcā, WH-1000XM4 austiņas nodrošina visu laiku labāko Sony trokšņu slāpējošo funkciju, samazinot augstas un vidējas frekvences skaņas. Ar diviem mikrofoniem uz katra auss korpusa, kas tiek izmantoti trokšņu slāpēšanai, divkāršā trokšņu sensora tehnoloģija uztver apkārtējās vides troksni un nodod datus uzticamajam HD trokšņu slāpēšanas procesoram QN1.

Tad jauns BLUETOOTH® Audio SoC (System on Chip) uztver un pielāgojas mūzikai un troksnim vairāk nekā 700 reizes sekundē. Izmantojot jaunu algoritmu, HD trokšņu slāpēšanas procesors QN1 reālā laikā piemēro trokšņu slāpēšanas apstrādi.

Izmantojot Edge-AI, DSEE ExtremeTM precīzāk atjauno digitālās saspiešanas laikā zaudēto audio. Edge-AI analizē mūziku reālā laikā un atpazīst instrumentus, mūzikas žanrus un katras dziesmas atsevišķus elementus, lai atjaunotu kompresijas laikā zaudētās augstās skaņas, nodrošinot bagātīgāku un pilnīgāku klausīšanās pieredzi. Lai izveidotu šo AI sistēmu, Sony ir sadarbojies ar Sony Music Studios Tokyo, lai iegūtu visaptverošu ieskatu, kā tiek veidoti konkrēti mūzikas signāli.

Jauno ieskaujošo audio pieredzi 360 Reality Audio var baudīt WH-1000XM4 austiņās, apvienojot to ar Android ™ viedtālruni/iPhone, kurā ir instalēta iesaistīto straumēšanas pakalpojumu lietotne. 360 Reality Audio rada klātienes koncerta sajūtu – it kā atrodoties mūzikas izpildītāja priekšā.

Viedāka klausīšanās pieredze

Adaptive Sound Control ir vieda WH-1000XM4 funkcija, kas uztver, kur atrodaties un ko darāt, pēc tam pielāgo apkārtējās vides skaņas iestatījumus ideālai klausīšanās pieredzei. Laika gaitā Adaptive Sound Control iemācās atpazīt vietas, kuras bieži apmeklējat, (piemēram, darba vietu, sporta zāli vai iecienīto kafejnīcu) un pielāgo skaņas atbilstoši situācijai. Tātad, dodoties ceļojumā, varat netraucēi baudīt izvēlētās takas bez fona trokšņa.

Turpretī ikdienas pastaigā var uztvert visu, kas notiek apkārt, vienlaikus baudot mūziku. Izmantojot Sony|Headphones Connect aplikāciju var saglabāt bieži apmeklētās vietas un vēlamos iestatījumus katrai no tām, un apkārtējās vides skaņas iestatījumi tiks automātiski atjaunināti, pārvietojoties no vienas vides uz otru.

Ikdienas ērtības

Jaunums ir novatoriska funkcija Speak-to-Chat, kas atbalsta īsas sarunas, nenoņemot austiņas. Piemēram, pasūtot kafiju vai pērkot vilciena biļeti. Sākot runāt, austiņas atpazīs balsi, automātiski apturēs mūziku un atbalstīs apkārtējās vides skaņu, lai netraucēti veiktu sarunu. Mūzika automātiski atsāksies 30 sekundes pēc sarunas (laiku var mainīt aplikācijā). Savukārt, Quick Attention režīms ir pieejams, lai noklausītos ziņu vai kaut ko īsi pateiktu. Labo roku tikai jāuzliek uz austiņas korpusa, lai samazinātu skaļumu un uztvertu apkārtējās vides skaņu.

WH-1000XM4 arī uztver, vai tās tiek nēsātas (wearing detection funkcija), lai palīdzētu ietaupīt akumulatora enerģiju. Izmantojot austiņu tuvuma sensoru un divus paātrinājuma sensorus, austiņas automātiski aptur mūziku, kad tās tiek noņemtas, un atsāk atskaņošanu, kad tās atkal uzliek.

WH-1000XM4 ir jauna Precise Voice Pickup tehnoloģija. Tā optimāli kontrolē piecus austiņās esošos mikrofonus un veic uzlaboto audio signālu apstrādi, lai skaidri un precīzi uztvertu skaņas brīvroku zvaniem un Speak-to-Chat.

Austiņas ir ļoti vieglas un mīkstas. Īpaši ērtas tiem, kas bieži ceļo, pateicoties mīkstajiem, spiedienu mazinošajiem ausu spilventiņiem.

Pilnīgai ērtībai WH-1000XM4 var savienot pārī ar divām BLUETOOTH® ierīcēm vienlaikus. Kad pienāk zvans, austiņas zina, kura ierīce zvana, un automātiski izveido savienojumu ar īsto. Pārslēgties uz vienu vai otru ierīci iespējams ar vienu pieskārienu.

WH-1000XM4 ir iespējoti NFC un BLUETOOTH®, ar akumulatora darbības laiku līdz 30 stundām, kā arī ātrās uzlādes funkciju, kas ar 10 minūšu uzlādi spēj nodrošināt līdz 5 stundām ilgu bezvadu atskaņošanu.

WH-1000XM4 atbalsta arī noderīgo Google jauno Fast Pair feature, kas ļauj viegli atrast, kur atstājāt austiņas, piezvanot tām.

Jaunajam modelim ir tādas pat skārienpaneļa vadības ierīces kā iepriekšējam, optimizētas arī Google Assistant un Amazon Alexa izmantošanai.

Trokšņu slāpējošo bezvadu austiņu WH-1000XM4 cena būs aptuveni 380 eiro, un tās būs pieejamas melnā un sudraba krāsā jau šīs vasaras beigās.

Atbildēt

Līdzīgi raksti