Izklaide

Sony PS5 spēles nebūs saderīgas ar PS4

Ikreiz, kad tiek palaista jauna konsoļu paaudze, mēs parasti redzam, ka izstrādātāji veido spēles, kas ir pieejamas abām paaudzēm.

Tas ir paredzēts, lai palīdzētu pārejai, kā arī pārliecinātos, ka pašreizējās konsoles īpašnieki nejūtas pārāk atstumti. Tomēr šķiet, ka šī nav stratēģija, kuru Sony pieņems, vismaz ne viņu pirmo spēļu nosaukumiem.

Intervijā GamesIndustry.biz Sony Interactive Entertainment izpilddirektors Džims Raiens sacīja: “Mēs vienmēr esam teikuši, ka ticam paaudzēm. Mēs uzskatām, ka, saskaroties ar visām grūtībām izveidot nākamās paaudzes konsoli, tajā vajadzētu iekļaut līdzekļus un priekšrocības, ko iepriekšējā paaudze neietver.”

Šķiet, ka tas notiek pretējā Microsoft virzienā, kur uzņēmums ir apsolījis, ka vismaz pirmos divus gadus pirmās puses Xbox Series X spēles būs pieejamas arī Xbox One. Tas varētu sagādāt vilšanos PS4 spēlētājiem, ja vien, neesat jau ieplānojis iegādāties PS5.

Raiens arī nesen bija norādījis, ka PS5 nebūs lēts. Vēlreiz šķiet, ka tas ir pretrunā ar Microsoft stratēģiju, kurā uzņēmums plāno piedāvāt Xbox Series X konkurētspējīgu cenu ziņā.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti