Ierīces

Sony varētu atgriezt Xperia Compact, lai konkurētu ar iPhone 12 mini

Tiek ziņots, ka Sony 2021. gadā ar Sony Compact modeli varētu atjaunot Compact viedtālruņu līniju. Tas varētu piedāvāt 5.5 collu displeju un tā dimensijas varētu līdzināties salīdzinoši mazajam iPhone 12 mini, nevis arvien lielākajiem viedtālruņiem, ko Sony ir piedāvājis pēdējos gadus.

Jaunais viedtālrunis, saskaņā ar OnLeaks noplūdušo informāciju, būtu 140 x 68.9 x 8.9 mm liels. Tas būtu tikai nedaudz lielāks par iPhone 12 mini, kas ir 131.5 x 64.2 x 7.4 mm liels.

Tiek uzskatīts, ka jaunais Xperia Compact piedāvās 8 MP selfiju kameru, kā arī duālo kameru aizmugurē ar 13 MP galveno kameru, 3,5 mm austiņu ligzdu un pie sāniem novietotu pirkstu nospiedumu lasītāju, kas iestrādāts viedtālruņu izslēgšanas pogā. Šobrīd par tehnisko specifikāciju pieejama vēl visai skopa informācija.

Pagaidām vēl nenosauktais Xperia Compact būtu Sony pirmais viedtālrunis kopš 2018. gada Xperia XZ2 Compact, kuram atkal piešķirts Compact nosaukums. 2018. gada modeļa displejs bija nedaudz mazāks par 5 collām, bet tam bija salīdzinoši liels “apvalks”. Jaunais Compact viedtālrunis varētu būt veiksmīgs lēmums, jo visi jaunie ražotāja viedtālruņi ir visai lieli – piemēram, Xperia 5 ir saņēmis 6.1 collu lielu ekrānu.

Tomēr lielākais jautājums ir par to, vai jaunais Xperia Compact piedāvās flagmaņa līmeņa specifikācijas, vai arī tās būs ierobežotas, lai atbilstu viedtālruņa mazajam izmēram. Sony ir veiksmīgi ticis galā ar šo jautājumu jau agrāk – iepriekš minētais XZ2 Compact piedāvāja gandrīz salīdzināmas specifikācijas ar Sony “lielajiem” viedtālruņiem. Tomēr paliek atklāts jautājums, vai Sony tiešām piegādās 2021. gada Android viedtālruni ar flagmaņu klases specifikācijām, kam nav nepieciešams arī apjomīgs displejs.

Nav arī skaidrs, vai mazāku flagmaņu tirgus vēl vispār ir pietiekami pieprasīts. Apple iPhone 12 mini, piedāvājot gandrīz identiskas specifikācijas lielākajam iPhone 12, kā arī zemāku cenu, ir novērojis visai nelielus pārdošanas apjomus salīdzinājumā ar lielākajiem modeļiem.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti