Videospēles

Spēle Pokémon Go varētu saņemt atjauninājumu

Pokémon Go izstrādātājs Niantic ir devis mājienu par populārās mobilās spēles nākotni, norādot, ka to sagaida “aizraujoši jaunumi”.

Intervijā ar TechRadar, Niantic vadošais produktu menedžeris, kas atbild par paplašināto realitāti, aprakstīja uzņēmuma vēlmi sasniegt to spēles potenciālu, kas tika parādīts 2016. gada spēles prezentēšanas video.

Vadošais produktu menedžeris piebilst, ka oriģinālajā Pokémon Go spēles prezentēšanas video ir parādītas vairākas nianses, ko spēļu izstrādātājs vēl nav ieviesis, bet nu vēlas to darīt. Nesen Ninatic izveidoja jaunu attīstītāju platformu Niantic Lightship, kuras mērķis ir ieviest tirgū vairākas jaunas AR (paplašinātās realitātes) iespējas, kas liek domāt, ka Pokémon Go varētu saņemt ievērojamus atjauninājumus.

Intervijā uzņēmuma pārstāvis aprakstīja jaunās funkcijas, ko nodrošina uzņēmuma jaunākās tehnoloģijas, tostarp reāllaika kartēšanu, semantisko segmentāciju un uzlabotas iespējas multiplayer (vairāku spēlētāju) režīmā.

Reāllaika kartēšana ļauj programmatūrai labāk izjust spēlētāja apkārtējo vidi. Papildinot to ar fiziku, virtuālie objekti rīkojas dabiskāk un uzvedas tā, kā to sagaidītu spēlētājs. Semantiskā segmentācija ļauj virtuālajiem objektiem izskatīties, justies un kustēties reālistiskākos veidos.

Spēle Pokémon Go tika laista klajā 2016. gada jūlijā. Tā ir bezmaksas AR spēle, kas, izmantojot viedtālruņa kameru, apkārtējā vidē ataino dažādus tēlu (pokemonus), kas ir jāatrod un jāsagūsta. 2016. gadā spēle sasniedza 233 miljonus aktīvos ikdienas spēlētājus, 2020. gadā šis skaitlis bija aptuveni 150 miljoni. Nenoliedzami spēle bija un vēl ir visai populāra. Vai atjauninājumi spēs atgriezt to popularitāti, ko tā sasniedza 2016. gadā?

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti