Jaunumi

Spotify izlaiž jaunas funkcijas

Jaunākā Spotify funkcija ir sākusi pārbaudes posmu, un to jau izmanto ierobežots lietotāju skaits. Teorētiski jaunajai funkcijai vajadzētu palīdzēt klausītājiem ievērojami paplašināt savus muzikālos apvāršņus līdzīgi kā vairākas citas funkcijas, kas izlaistas pēdējo dažu mēnešu laikā.

WhatHifi ziņo, ka jaunā funkcija iesaka atskaņošanas sarakstus, kurus izveidojuši populāri Spotify satura veidotāji. Uzņēmums pats ir izlēmis, kuri satura veidotāji saliks šos atskaņošanas sarakstus, balstoties uz viņu unikalitāti vai sekotāju daudzumu.

Šī ir pavisam neliela funkcija, kas tāpat kā daudzas citas, palīdz atrast saturu vai mūziku, ko klausīties, lai veicinātu lietotājus vairāk izmantot platformu.

Mūzikas straumēšanas gigants ir atradis visai daudz radošus veidus, kā abonentiem prezentēt mūziku un podkāstus. Piemēram, populārā funkcija Spotify Blend nesen ieguva atjauninājumu, kas nu jau ļauj līdzveidot kopīgus atskaņošanas sarakstus arī 10 draugu kompānijai.

Pa to laiku tādas konkurējošās platformas kā Apple Music un Amazon Music HD ir uzlabojušas audio kvalitāti daļai mūzikas, kas atrodama to audio bibliotēkā un piedāvā to kā Premium funkciju.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti