Programmatūra

Spotify piedāvā kārtis, kurās mākslinieki paskaidro dziesmu tekstus

Dziesmas tekstam var būt dažādas nozīmes un interpretācijas. Katrs klausītājs tās uztvers vai sasaistīs ar kādiem saviem dzīves notikumiem pavisam citādi. Vienmēr šķitis interesanti zināt, kur radusies mākslinieka iedvesma rakstot vai izpildot dziesmu. Kā pats mākslinieks sasaista dziesmu ar savu dzīvi un interpretē to? Spotify nācis klajā ar jaunu funkciju Storyline, kas ļauj klausītājam lasīt speciālas dziesmu tekstu kārtis, kuras sagatavojuši paši mākslinieki.

Spotify Storyline kārtis iespējams atrast zem Now Play loga, iespējams redzēsiet kārts maliņu, uz kuras uzspiežot, tā būs redzama pilnībā. Mākslinieki var izvēlēties, kādus attēlus, tekstus vai teksta daļas no dziesmas likt kārtīs. Uzklikšķinot kārts labajai malai, pārvietosieties uz stāsta nākamo daļu, bet uzklikšķinot kreisajai – pārvietosieties atpakaļ uz iepriekšējo kārti.

Kārtis ir pieejamas sākot ar Spotify v8.5.5.853. versiju, iespējams, tās tiks iespējotas arī uz vecākām versijām. Tiesa, kārtis nav pieejamas zem visām dziesmām, bet gan tikai zem tām, kurām pats izpildītājs tās pievienojis.

Šobrīd jau eksistē aplikācija, kas ir visai līdzīga šai Spotify jaunajai idejai. Aplikācija Genius piedāvā plašu klāstu ar dziesmu lirikām, to paskaidrojumu, sniedz iespēju pašā aplikācijā skatīties video vai klausīties mūziku.

Spotify un Genius aplikācijām ir bijusi sadarbība, kas ļāvusi Spotify Premium lietotājiem redzēt tekstu dziesmai, kas tiek atskaņota. Lietotāji interneta vietnēs pēdējo mēnešu laikā regulāri snieguši komentārus, ka šī funkcija vairs nav pieejama. Šobrīd nav skaidrs, kāds ir Spotify mērķis ar jauno Storyline funkciju. Visai iespējams tā ir paredzēta, kā papildinošs līdzeklis, lai klausītāji mazāk koncentrētos uz dziesmu tekstiem, bet izrādītu lielāku interesi par mākslinieka skatījumu uz dziesmu.

Lejupielādēt Spotify aplikāciju telefonā.

Avots: Android Police

Atbildēt

Līdzīgi raksti