Jaunumi

Startējis Notepad v.4.0

Pēc 11 gadu darbības mūsu portāls izšķīries par platformas un dizaina nomaiņu. Protams, jebkuras izmaiņas sākumā var šķist nepierastas un neērtas. Tomēr turpināt darbināt veco Notepad vairs nebija iespējams. Katrs atcerēsies, ka lapas ielādei vajadzēja vismaz sekundes 30.

Kā jau uzreiz redzēsiet, lapa nesatur nekā lieka. Ja būs vajadzība, nebūs problēma pāris minūšu laikā to papildināt. Gribējās pamatīgi izķidāt Forumu, tomēr tā ir mūsu vēsture, tāpēc lai paliek kā ir. Protams, acīs dursies ne mazums kļūdu un nepilnību, kuras tiks labotas laika gaitā.

Visi lietotāji varēs ielogoties ar vecajiem lietotājvārdiem un parolēm.

Radikālas izmaiņas vismaz sākumposmā būs ar komentāriem. Lai ierobežotu to kungu aktivitātes, kuri šeit ienāk tikai izgāzt savu žulti un rupji izlamāties, visi komentāri izies administrācijas apstiprinājuma procedūru.  Saprotam, ka tas nav labākais risinājums, bet mācīsimies cienīt sevi un savus līdzpilsoņus! Paldies par sapratni!

Update: Kā pievienot profila avataru šeit – lasām attiecīgajā Foruma tēmā

 1. MeistarsUnVergs says:

  Nu ko, esmu nepatīkami pārsteigts. Tā vietā lai raksti būtu sakārtoti kolonnā hronoloģiskā secībā kā virsraksti uz kuriem uzklikot, ir debīlās dažādu izmēru flīzes ar neatņemamo Pic unrelated. Rezultātā ekrānā satilpst mazāk informācijas, grūtāk izsekot vai nav kas nācis klāt jauns. Sistēma 1:1 nošpikota no delfi.lv

 2. Apsveicu ar jauno versiju. Taču uzreiz viena nianse – varbūt esmu akls, bet tie gaiši zaļie teksti normāli nav salasāmi. Nākas ar peli iezīmēt un tad lasīt baltos burtus zilā laukumā, Lieki teikt, ka tiek lietots kalibrēts IPS monitors un arī brilles šobrīd nav nepieciešamas :D.

  • Šā brīža iespējams un moduļi mums ļauj principā izkārtot jebkāda veida izkārtojumu. Esošais izkārtojums vairāk ir domāts gridā, lai mēs varētu attēlot dažāda veida ziņas, rakstus. Šobrīd mums pagaidām ir tikai divu veidu sadaļas. Ziņas un Raksti, bet nav izslēgts ka tuvākā laikā būs jaunas sadaļas, kurām vajadzēs arī vietu sākumlapā, protams sekundāri, bet vajadzēs. Ja nepieciešams tikai saraksts, var lietot Menu kategoriju, IT ziņas un redzēsi visu vienā slējā, divās kollonās.

 3. Man nepatika, ka jāielogojas 2x. Hmm, varbūt dēļ waterfox? Uz citām pārlūkprogrammām pagaidām testējis neesmu.
  Bet dizains ir ok, galvenais, ka zaļš 😀 Nianses, kur ko meklēt ir katra paša ziņā, gan jau pieradīsim – katrā ziņā pāreja ir labāk nekā datuvei vai bootam. поживём, увидим

  • Krāsas kodu, iespējams vēlāk uzlabosim, lai tas nav tik pastaļkrāsīgs. Protams, galvenais ir zaļā krāsa, zaļš ar melnu, kā jau ir bijis visu šo laiku. Uzlabojumi būs laika gaitā.

   Divas reizes nav jāielogojās, ielogojies vienu reizi, aizmetīs uz forumu, bet ne vienmēr. To mēs vēl testējam un pielabosim login lietas ar laiku.

 4. O, nebiju cerējis, ka sagaidīšu šo dienu!

  Bet par profilu attēliem arī man ir jautājums – es pat kopš seniem laikiem esmu reģistrējies tajā Gravatarā, it kā sajūdzu ar Notepad.lv, bet bilde tik un tā nemainās…

 5. Pirmajā brīdī ienākot biju drusku šokā. Bet cepuri nost, ejam pareizajā virzienā. Kopumā dizains patīkams, mūsdienīgs un nav pārbāzts ar liekām muļķībām. Bugi iespējami, nekas nav sākotnēji perfekts, bet tāpēc jau ir lietotāji, kas par viņiem var noziņot.
  4 lietas iekrita acīs uzreiz neko daudz nepētot:
  1. zem raksta varētu noņemt raksta autoru – tā kā ir jau pašā augšā, tad apakšā nav vajadzīgs (jo tāpat avatars izbrauc no rāmjiem);
  2. Login formā biški pabīdīt paroles lodziņu pa labi, lai sanāk smuki vienā līnijā ar lietotājvārda lodziņu;
  3. Ielogojoties aizmet uz lapu ar erroru “General Error, Tried to redirect to potentially insecure url” (pārlūks Chrome);
  4. Sākumlapā sadaļā “Profils” ielikt opciju “Rediģēt profilu”, citādi diži liela jēga no tās sadaļas nav, ja tur tikai “Logout” poga vien ir. Principā šādā gadījumā aizņem lieku vietu un var iztikt arī ar top baru, kur ir tas pats pieejams un izdarāms.

  • Visvairāk mani tracina, ka kaut kas ir Angliski un kaut kas Latviski… Ja Fox tā strādā arī ar saviem klientiem… man viņu žēl… Es domāju, ka wordpress visiem daudz maz koderiem ir sen jau iztulkots…

 6. Patīkami pārsteidza, kad ienācu pēc dienišķās jaunumu devas. Vismaz par ātrdarbību nevar sūdzēties. Komentāru sadaļā upvote/downvote iespējas nebūs? Bookmarkos noteikti likšu ziņu sadaļu nevis galveno, jo tās flīzes tiešām tik jauc prātu..

 7. Nju izskats pēc kakas, palicis pēc tvnet veidīgā
  viens labums ka to izlabot var ieliekot uBlock filtru
  ##.elementor-top-section.elementor-section.elementor-section-height-default.elementor-section-boxed.elementor-element-9901jc4.elementor-element

  • Jums visiem ir jāsaprot, ka mēs neviedosim portālu pēc katra indivīda velmēm un samaitātības pakāpes. Nevienam es pēc stabules nedejošu, nepatīk, nelieto! Vecā versijā bija viss tā pat grid veidīgi, ar melnu un zaļu, overlay efektu. Tieši tā pat arī ir jaunā versijā, nekas šajā ziņā nav mainīts, izveidots vienīgi pārskatāmāk. Kas attiecās uz krāsu, mēs varam uzlikt kaut vai Pink vai Sarkanu, bet portāla krāsas ir zaļa. Izkārtojuma ziņā šeit vēl būs uzlabojumi un uzklausīsim visas velmes un izvilksim labāko redzējumu. Vienam vajag listu, vienam nepatīk zaļā krāsa, otram pietrūkst betona komentāru, utt.. Sāciet pierast.

 8. Pamēģināju no linux, darbojas, bet pēc logina izmet:
  General Error
  Tried to redirect to potentially insecure url.
  Lapas adrese https://notepad.lv/forums/ucp.php?mode=login . Tad nospiežu stūrītī uz linka ” Return to the index page” un nonāku nevis sākuma lapā, bet https://notepad.lv/forums/ no kura ārā var tikt tikai uzspiežot uz ” UZ PORTĀLU”. Ja spiež uz lapas logo nonāk uz https://notepad.lv/forums/index.php nevis uz sākuma lapu, kā tas parasti ir visās lapās.
  Tas pats ir ejot no andrīša visos pārlūkos (mēģināju 3, chrome, ff un free adblocker browser), Poga Uz Portālu paslēpusies iekš Quick Links.

 9. Suuds ar visu, WordPress lido labaak nekaa iepriekseejais dzinis, ar to arii apsveicu, BET!

  Ar steigu vajag savest kaartiibaa komentaaru labosjanas fiicju + bb koda atbalstu komentaaros un pats galvenais – ATGRIEZT ATPAKALJ privaato veestulju suutiisjanu :> Ja redzu, ka mans komentaars neizskataas kaa vajag UN redzu, ka man to nav iespeejams arii izlabot, tad mekleeju iespeejas, kaa privaati aizrakstiit, piemeeram, Samurajam, lai palabo – bet taadas nav :>

 10. Ieviests neliels update. Tā kā daudziem īsti nepatika augšējās izceltās 3 ziņas, bloks, tas tika novākts nost un ieviests divu kollonu grids.

  Papildus šobrīd visi vecie snaudošie spamboti, kas bija reģistrējušies kaut kādā veidā pirms 5 gadiem, sākuši aktivizēties, tur laikam boti never sleep, tāpēc šobrīd cik nu manos spēkos būs, tiks dzēsti tādi lietotāju konti, kuri ir reģistrējušies pēc 2010-01-01 un nav izdarījuši 8 gadu laikā nevienu ierakstu.

Atbildēt

Līdzīgi raksti