Tehnika

Startup tipa uzņēmums Wild BULBING izveido visai oriģināla izskata lampas

KickStarter, globālā pūļa finansējuma platformā, pavisam nesen parādījies kāds interesants projekts. Kāds startup tipa uzņēmums Wild BULBING, kas pirms dažiem gadiem aizsāka savu darbību ar KickStarter projektu, nu prezentē savu otro ideju – visai oriģinālas pārnēsājamas LED dizaina lampas.

Lampu koncepts ir pavisam vienkāršs – tās ir no finiera un akrila stikla veidotas, ar UV printeri apdrukātas dzīvnieku figūras, kurām pievienots energoefektīvs, bet gana spožs, LED gaismas elements un magnēts.

Lampas darbojas uz baterijām, tādēļ ir visai viegli pārvietojamas, kā arī, pateicoties magnētam, tās var piestiprināt pie metāliskām virsmām.

Lampās ir iebūvētas atkārtoti uzlādējamās baterijas, kas, kā uzņēmums apgalvo, ar vienu uzlādi darbosies vismaz 15 stundas. Pēc tam tās iespējams uzlādēt ar USB C tipa kabeli.

Projekts jau ir saņēmis tā īstenošanai nepieciešamo finansējumu, taču jāņem vērā, ka šāda tipa projektiem vienmēr pastāv dažādi riski neīstenoties. Šobrīd projekta ietvaros vienas lampas sākuma cena ir aptuveni 38 Eur. Lampas pieejamas 5 dažādās dzīvnieku formās – pelikāna, vaļa, pāva, vilka un tukāna. Piegādes plānots uzsākt jau 2021. gada augustā.

Plašākam ieskatam, apskati projektam izveidoto video:

Apskati Wild BULBING projektu Kickstarter mājas lapā.

Atbildēt

Līdzīgi raksti