Preses relīzes

Svarīgākie jaunumi no konferences IT izstrādātājiem “Microsoft Build 2022” — inovācijas turpinās

Microsoft savā ikgadējā konferencē “Build 2022” paziņojis par vairākiem jauniem rīkiem un funkciju atjauninājumiem izstrādātāju un programmētāju kopienai. Vairums jauno funkciju ir paredzētas, lai izstrādātājiem atvieglotu lietotņu izveidi vairākām platformām, nodrošinātu migrēšanu uz Azure mākoni, uzlabotu sadarbības iespējas programmā Teams un lietotņu meklēšanu Microsoft lietotņu veikalā.

Microsoft “Build 2022” izziņotie atjauninājumi un jaunumi ietilpst vairākās  kategorijās:

  • Mākslīgā intelekta (AI) un mākslīgā intelekta atbalstīta tehnoloģiskā izstrāde — attīstītāju noturēšana viņu darba plūsmā.
  • Plašas izstrādātājiem Windows piedāvātās iespējas, tostarp jauni hibrīda mākslīgā intelekta (AI) lietotņu modeļi edge endpoints bez vides piekļuves ierobežojumiem.
  • Izstrādātāju produktivitātes veicināšana — tehnoloģiju jauninājumu ieviešana, kas, izmantojot automatizāciju, palīdzēs nodrošināt to pašu darba plūsmas plašāk visā organizācijā.

“Microsoft Build 2022” konferencē izziņota arī virkne citu jaunu funkciju un īpaši izstrādātājiem paredzētu produktu:

  • Mākoņu izstrādes vides un DevSecOps jaunumi, tostarp, .NET multiplatformu lietotāja interfeisu lietotnēs, kas pazīstams arī kā .NET MAUI, kurām tagad nodrošināta vispārēja pieejamība.
  • Mākoņprogrammas, kas nodrošina jaunus mēroga un veiktspējas līmeņus, kā arī lielāku uzticamību, tostarp Azure Container Apps— konteineru hostinga pakalpojums bez serveriem, kurā izstrādātāji var koncentrēties uz lietotnēm, nevis mākoņdatošanas infrastruktūras pārvaldīšanu.
  • Microsoft Intelligent Data Platform— jauna, integrēta platforma, kas apvieno datu bāzes, analītiku un pārvaldību, lai organizācijas varētu veltīt vairāk laika pievienotās vērtības radīšanai, nevis sadrumstalotu datu kopuma integrēšanai un pārvaldībai.
  • Microsoft Store Ads— jauns produkts, kas izstrādāts, lai palīdzētu IT izstrādātājiem attīstīt uzņēmējdarbību, īstajā laikā parādot viņu lietotnes vai spēles īstajiem klientiem. Tuvāko mēnešu laikā izstrādātāji var piedalīties pilotprogrammā, kurā būs iespējams veidot Microsoft Store reklāmas kampaņas, pielietojot Microsoft Advertising.
  • Jaunais Live Share lietotnēm pakalpojumā Teams ir jauna līmeņa risinājums ekrāna kopīgošanai sapulču laikā, jo tikšanās laikā nodrošina interaktivitātes funkciju. Izstrādātāji programmā Teams var izveidot Live Share lietotnes, kas ļauj sapulces dalībniekiem tās rediģēt, komentēt, tuvināt/tālināt un mijiedarboties ar kopīgoto saturu jaunos veidos.
  • Metaverss piedāvā inovatīvus atgriezeniskās saites risinājumus un iespējas uzņēmējdarbībai. Metaversa pieredzes iespējošana klientiem ļauj efektīvāk modelēt, automatizēt, simulēt un prognozēt pārmaiņas savā industriālajā vidē, kā arī sajust lielāku klātbūtnes efektu hibrīda darba pasaulē un izveidot īpaši pielāgotas vides un pasaules virtuālajā telpā, tādējādi rodot pamatu jaunai sadarbībai un eksperimentiem.

Microsoft izpilddirektors Satya Nadella uzrunā konferences “Microsoft Build 2022” laikā norādīja, ka uzņēmuma stratēģija paredz nodrošināt izstrādātājiem nepieciešamos instrumentus, lai viņi savā darbā nākotnē spētu sasniegt jaunas ātruma, drošības un inovāciju virsotnes. Satya Nadella uzrunu sāka ar jēdzienu “izstrādātāja plūsma” (developer flow), uzsverot, ka tehnoloģiju kompānijām jāspēj iekļauties izstrādātāju domāšanas sistēmā. “Mūsu mērķis ir, lai izstrādātāji varētu viegli pāriet no idejas pie koda, no koda uz mākoni un no mākoņa uz pasauli,” viņš teica.

Vairāk informācijas un jaunumu no “Build 2022” var atrast konferencei veltītajā Microsoft Microsite.

Atbildēt

Līdzīgi raksti