Programmatūra

TeamViewer tagad atbalsta Pixel, Xiaomi un Oppo ierīču pilnīgu tālvadību

Sarežģītu tālruņa problēmu novēršana ģimenes locekļiem vai draugiem, kuri dzīvo tālu, var būt sarežģīta, jo īpaši tāpēc, ka katra Android ierīce var būt atšķirīga.

TeamViewer QuickSupport lietotne ļauj ērti attālinātai piekļūt ierīcei, taču līdz šim tā neatbalstīja pilnīgu integrāciju ar Pixel un Nexus ierīcēm.

Ir pieejams jauns TeamViewer QuickSupport lietotnes atjauninājums, kas pievieno tālvadības iespēju visām ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma Android 7 un jaunākas versijās. Paplašinātai funkcionalitātei ir nepieciešama arī papildu spraudņu lietotne pilnīgai attālinātai interaktivitātei. Pateicoties šim jaunajam papildinājumam, tiek atbalstīti vēl daudzi tālruņi, ieskaitot Pixel, Xiaomi un Oppo ierīces.

Iepriekš dažas Android ierīces, kurās bija instalēta TeamViewer lietotne, atbalstīja tikai ekrāna kopīgošanu, nevis pilnīgu tālvadības darbību iespējas, kas jāievieš, balstoties uz katru ierīci. Izmantojot šo jauno universālo papildinājumu, ikvienam tālrunim, kurā darbojas operētājsistēma Android 7.0 vai jaunāka versija, jābūt tehniski atbalstītam no tālienes. Šīs ir apsveicamas izmaiņas, kuru dēļ jūsu nākamā tehniskā atbalsta sesija kādam palīdzot būtu daudz vienkāršāka.

Avots: Androidpolice

Atbildēt

Līdzīgi raksti