Tehnika Tehnoloģiju jaunumi

Smart Home Devices

Ir daudzas viedas mājas produktu kategorijas, lai jūs varētu kontrolēt visu, sākot no gaismas un temperatūras, līdz slēdzenēm un drošībai jūsu mājās. Rakstā aprakstīsim dažus gudrās mājas produktus.

Brilliant Control

Brilliant Control ir unikāls sienas slēdzis, kas izmanto Wi-Fi savienojumu un var kontrolēt dažādas viedierīces jūsu mājās. Tam ir 5 collu krāsains skārienjūtīgs ekrāns ar lietotājam draudzīgu pogas vadību, kas ļauj atskaņot mūziku, kontrolēt apgaismojumu, iestatīt termostata temperatūru un redzēt, kas atrodas pie jūsu durvīm. Tas darbojas ar daudzām populārām viedajām mājas platformām, tostarp Ecobee, Nest, Philips Hue, Ring un Sonos, un tajā ir iebūvēts Amazon Alexa balss atbalsts. Jāpiemin, ka ierīce ir diezgan dārga, bet tas ir gudrs papildinājums augsto tehnoloģiju mājām.

iSmartAlarm iCamera Keep Pro

ICamera Keep Pro no iSmartAlarm ir mājas drošības kameras, kas darbojas ne tikai kā vienkārša kamera, bet to var iekļaut iSmartAlarm DIY drošības sistēmā. Kamera ir pilna ar noderīgām funkcijām, tostarp jaudīgu 1080p attēla sensoru, kustības un skaņas noteikšanu, mehānisku paneli un slīpumu, laika nobīdi un notikumu izraisītu video ierakstīšanu. Kā arī ierīcei ir kustības izsekošanas funkcija, kas ļauj kamerai sekot personai telpā.

SkyBell HD

SkyBell HD atšķiras no mājas drošības kameras, un tas ir video durvju zvans, kas ļauj jums redzēt un runāt ar kādu, kas ir ārpusē pie jūsu durvīm. SkyBell HD nodrošina ļoti detalizētu 1080p video. Tam ir arī nakts redzamība. SkyBell HD integrējas ar daudzām trešās puses viedajām gudrās mājas ierīcēm. SkyBell HD nodrošina bezmaksas mākoņu krātuvi ierakstītajam video, kas ir retums šajā kategorijā.

Nest Learning Thermostat

Nest Learning termostats ir savienojams ar Wi-Fi, lai jūs varētu attālināti kontrolēt temperatūru no tālruņa, planšetdatora vai datora. Šim jaunākajam Nest termostatam ir plašāks displejs un vēl daži sensori vairāk, nekā tās priekšgājējam.

Philips Hue Family

Ja vēlaties pilnīgu bezvadu kontroli par jūsu mājās esošajām gaismām, tad Philips Hue būs laba izvēle. Philips Hue ļauj kontrolēt ne tikai gaismas spilgtumu, bet arī krāsu. Šīs spuldzes var izmantot arī ārā. Protams, tās nav lētas spuldzes. Ja nevēlaties spuldzēm mainīt krāsas, tad Philips Hue White var iegādāties par izdevīgāku cenu.

iRobot Roomba i7 +

iRobot grīdas uzkopšanas roboti kļūst gudrāki ar katru paaudzi. iRobot Roomba i7 + ,iespējams, ir vismodernākais modelis, kas ir radīts līdz šim. Papildus Amazon Alexa un Google Assistant balss vadībai, daudzstāvu kartēšanai un adaptīvai kameras navigācijai, kas uzkopj telpu labāk, kad tā uzzina jūsu mājas izkārtojumu. Roomba i7 ir robots, kas var iztukšot savu atkritumu tvertni.

Husqvarna Automower 315X

Husqvarna piedāvā dažādus robotu zāles pļāvējus visu veidu un izmēru pagalmiem. Automower 315X ir augstas klases zāles pļāvējs. Protams, tas nav arī lēts un cena ir pāri 2000 EUR. 315X darbojas ar labi izstrādātu mobilo lietojumprogrammu, kas ļauj izmantot tālruni, lai sāktu zāles pļaušanu un apturētu pļāvēju. Automower 315X ir iespēja uzraudzītu tās progresu, izveidot grafikus un apskatīties, kur tas atrodas jūsu īpašuma kartē.

Līdzīgi raksti

Atbildēt