Jaunās Xbox konsoles cena būs konkurētspējīgāka

Pēc Microsoft pirmā oficiālā paziņojuma par Xbox One, daudzi konsoļu lietotāji bija pārsteigti, kad uzņēmums atklāja, ka šī konsole izmaksās vairāk nekā tās galvenais konkurents PS4(Play Station 4). Microsoft gan mēģināja cenu attaisnot aizbildinoties, ka konsole apvienota ar Kinect aksesuāru, taču galu galā kompānija bija spiesta samazināt cenu.

Šī cenu atšķirība ļāva Sony gūt agrīnas priekšrocības, un šādu kļūda Microsoft vairs nevēlas atkārtot. XO19 pasākuma laikā Londonā Fils Spensers (Phil Spencer) intervijas laikā atzina, ka tā ir bijusi neatgriezeniska Microsoft kļūda, nospraužot tik augstu Xbox One cenu, un kompānija noteikti nepieļaus, ka tas atkārtosies nākotnē.

,, Teikšu, ar ,,Xbox One” iznākšanu esmu pilnīgi noteikti sapratis, ka pārāk dārga un nepietiekami spēcīga pozīcija nav vieta, kurā vēlamies atrasties. Cena un veiktspēja ir ļoti svarīgs faktors, un mēs esam ļoti koncentrēti uz šo abu lietu pilnveidošanu.” Fils vēl uzsver: ,,Ja atceraties ,,Xbox One”’ izlaišanas brīdī, mēs bijām mazāk jaudīgi un par $100 dārgāki. Nav šaubu, ka šajā pozīcijā mēs vairāk neplānojam atrasties.”

Šobrīd vēl joprojām nav pieejama informācija, kāda būs nākams ,Xbox” vai ,,PS5”  konsoles cena. Zinām tikai to, ka abas konsoles pašlaik tiek izstrādātas, bet cenas par katru no tām vēl nav oficiāli apstiprinātas.

Avots: Ubergizmo

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

One Response

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt