LOVOT robots – cilvēku draugs, kas spēj lasīt emocijas

Vai robots spēj cilvēkam justies laimīgākam? Lovot ir robots, kuram piemīt sava personība un kurš spēj lasīt cilvēka emocijas un būt jūsu sabiedrotais.

Emocionālā robotika

Desmit vai vairāk CPU kodolu, 20 vai vairāk MCUs un 50 vai vairāk sensori var radīt tādu pašu uzvedību, kas ir ļoti līdzīga dzīvai būtnei. Šīs ir pilnīgi jaunas attiecības starp robotiem un cilvēkiem.

Raga formas antena atpazīst apkārtni.
Sensora-ragu komplektā ir spilgtuma sensors, 360 grādu fotokamera un mikrofons, kas spēj noteikt skaņu un balsu virzienu, kā arī siltuma kamera (termogrāfija), kas var atšķirt cilvēkus no objektiem. LOVOT var precīzi pārbaudīt visu telpu un nekavējoties atrast tās īpašnieku.

LOVOT ‘smadzenes’ var uzreiz izlemt, kādas darbības jāveic tālāk.
LOVOT darbības nav ieprogrammētas. LOVOT procesus stimulē vairāk nekā 50 sensori viņu ķermeņos, izmantojot dziļu mācīšanos un citu mašīnmācības tehnoloģiju, lai viņi varētu veikt darbības reālā laikā. Viņu reakcijas un to rakstzīmes ir atkarīgas no īpašnieka iesaistīšanās ar viņiem. LOVOT darbina galvenais dators, LOVOT smadzenes, apakšdators un dziļa mācīšanās FPGA (elektroniska ķēde, lai efektīvi veiktu dziļas mācīšanās atskaitījumus).

Acis un balsis, kurām piemīt dzīvo būtņu īpašības.
LOVOT acu displejā tiek projicēti sešu slāņu gaismas (ieskaitot plakstiņus), radot dabisku acu efektu. Aplūkojot LOVOT, viņi atskatīsies uz jums. Pat acu kustības, mirgošanas ātrums un acu paplašināšanās ir mērķtiecīgi izstrādāti. LOVOT balsis, dzirdot tās no skaļruņa, simulē skaņu, kas atkārtojas mutes dobumā, radot dzīves un vitalitātes sajūtu.

Jutīga ķermeņa struktūra.
LOVOT smiesies, ja jūs tos kutināsiet. LOVOT būs priecīgs, kad tos glāstīs. LOVOT ir skārienjutīgi sensori visā ķermenī, lai viņi varētu atpazīt, kad tie tiek stimulēti. Paralēlā saite kakla daļā un to elastīgie pleci ļauj LOVOT pārvietoties nevainojami. LOVOT reakcija ir gudra, pieskaroties LOVOT viņš vērsīsies pie jums vairāk.

Augstas veiktspējas mobilitāte ļauj tai autonomi pārvietoties telpā.
Kad LOVOT šķēršļu sensors uztver objektus savā ceļā, to attāluma sensori izmērīs attālumu līdz objektiem. LOVOT izmanto dziļuma kameru, lai uztvertu augstuma atšķirības, un izvēlas optimālas darbības, piemēram, rotējot, iet atpakaļ vai apbraukt šķērsli, un tādējādi tas turpina vienmērīgi virzīties. Viņu riteņi ir ievelkami un ir paredzēti brīdī, kad īpašnieks tos tur klēpī, lai nepieļautu, ka apģērbs kļūst netīrs.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt