Jaunumi Programmatūra

Telegram pievieno iespēju importēt sarakstes no WhatsApp

Telegram ir pievienojis iespēju importēt sarakstu vēsturi no WhatsApp. Uz iOS šī jaunā funkcija pieejama ar 7.4 versiju, taču tā vēl nav pieejama Android viedtālruņu īpašniekiem. Telegram izplatītā informācija liecina, ka tērzēšanas vēsturi var importēt ne tikai no WhatsApp, bet arī no tādām lietotnēm kā Line un KakaoTalk. Lai importētu sarunas no citām lietotnēm, Telegram jābūt atjauninātam uz tā jaunāko versiju 7.4.1.

Funkcija pievienota, jo Telegram ziņo par ievērojamu lietotāju skaita pieaugumu, šobrīd kopējais aktīvo lietotāju skaits lietotnē sasniedz 500 miljonus. Lietotāju pieplūdums ievērots pēc WhatsApp paziņojuma par jauno konfidencialitātes politiku, kas paredz, ka lietotāju dati tiktu nodoti lietotnei Facebook. 

Jaunā Telegram importa funkcija darbojas gan individuālajām, gan grupu sarakstēm. Lai importētu saraksti, atveriet atbilstošo sarunu un uzspiediet uz grupas vai personas vārda, lai atvērtu informācijas sadaļu. Tur atradīsiet funkciju Export Chat (eksportēt saraksti), kas atvērs iOS Share Sheet, kurā ir iespēja izvēlēties eksportēt saraksti uz Telegram. Pēc tam vienkārši izvēlieties saraksti, kurā importēt šīs ziņas.

Visiem importētajiem ziņojumiem ir neliels “Importēts” marķējums, kurā norādīts, kad tie sākotnēji tika nosūtīti un kad importēti Telegram Ziņojumi ir redzami visiem tērzēšanas dalībniekiem. Sarakstes iespējams importēt ar vai bez attēliem. Importētie ziņojumi tiek parādīti tādā secībā, kādā tie tiek importēti, nevis tādā secībā, kādā tie sākotnēji tika nosūtīti.

Kopā ar šo funkciju Telegram pievieno arī citas jaunas funkcijas – iespēju pielāgot skaļumu atsevišķiem balss tērzēšanas dalībniekiem, kā arī iespēju ziņot par viltus grupām vai kanāliem, kas mēģina izlikties par citiem cilvēkiem vai organizācijām.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti