Tehnika

Tesla pārdevusi dažas automašīnas bez USB portiem

Daži Tesla klienti ir pamanījuši, ka viņu nesen nopirktajam Model 3s un Model Ys elektroautomašīnām trūkst USB portu. Tiek ziņots, ka uzņēmums ir atbildējis klientiem, ka šādas izmaiņas notikušas vispasaules pusvadītāju trūkuma dēļ.

atzīmēja Elektrek, šīs izmaiņas sākušās tikai pēc 11. novembra, un šķiet, ka tās skar tikai Model 3s un Model Ys elektroautomašīnas. Klienti, kas saņēmuši šādas automašīnas, Reddit forumā ir pauduši, ka nesen saņemtajiem auto trūkst USB-C pieslēgvietu centrālajā konsolē un pie aizmugurējiem sēdekļiem. Turklāt daudzi apgalvo, ka nedarbojas arī elektroauto bezvadu lādētājs.

Daži pircēji arī apgalvo, ka uzņēmums pat neinformēja, ka viņu auto nebūs USB portu. Daži klienti šīs izmaiņas savos auto ievēroja tikai pēc tam, kad par tām lasīja internetā.

Pēc Elektrek teiktā, lietotāji, kuriem izdevās sazināties ar Tesla, apgalvo, ka USB pieslēgvietas, iespējams, būs pieejamas jau decembrī, un pēc tam šiem klientiem būs iespējams tās pievienot savos auto.

Pusvadītāju deficīts ir ietekmējis teju visas tehnoloģiju jomas un automobiļu rūpniecība nav izņēmums. Daži no jaunākajiem BMW modeļiem nebūs aprīkoti ar skārienekrānu, un pircēji, visticamāk, vēlāk to nevarēs instalēt. GM izvēlējies atteikties no bezvadu uzlādes un degvielas pārvaldības moduļa dažos jaunākajos transportlīdzekļos. Pusvadītāju deficīts sākās 2020. gadā. Tika paredzēts, ka tas neturpināsies ilgi, taču vēl joprojām teju visas ar tehnoloģijām saistītās industrijas ik dienu izjūt tā ietekmi.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti